21.4 °C, 1.1 m/s, 76.1 %

Jaunieši

Sākumlapa JaunumiJauniešiJelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā apskatāma jauna izstāde
Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā apskatāma jauna izstāde
13/08/2023

Turpinot jauniešu hobiju izstāžu ciklu “(pa)skaties”, no 14. augusta līdz 15. septembrim Jelgavas Jauniešu centra telpās Skolotāju ielā 8 būs apskatāma Laumas Amandas Vanagas keramikas darbu izstāde “Ķīmija robežlīnijās”.

“Māksla un daba ir terapija daudziem, kuri nespēj, vai ir aizmirsuši, kā runāt par to, kas notiek viņa aizskaramajā, cilvēciskajā kodolā. Šī izstāde tapa, ļaujoties spēcīgiem pārdzīvojumiem un emocijām, kas diendienā tika slēptas no apkārtējās pasaules. Emociju nenoteiktība, straujas pārmaiņas, šaura robeža starp svētlaimi un bēdām, taču nemirstīga uzticība Visuma spēkam un dabai… Mēs katrs esam daudz vairāk par ķermeni, mēs neesam perfekti un tieši tas ir perfekti!” saka Lauma Amanda.

Katrs izstādes apmeklētājs varēs nobalsot par sev tīkamāko darbu, kas vēlreiz tiks eksponēts apskatei gada nogalē, atskatoties uz visu mākslinieku veikumu gada griezumā.

Atgādinām, ka jebkurš jaunietis, kurš vēlas savu hobiju parādīt citiem, rīkojot izstādi Jelgavas Jauniešu centrā, aicināts pieteikties pa e-pastu Kristine.Lazdina@sc.jelgava.lv. Tie var būt foto darbi, skices, karikatūras, zīmējumi, gleznas, rokdarbi vai citi.