23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas jauniešu hobiju izstāžu cikls “YouthStyle”
Jelgavas jauniešu hobiju izstāžu cikls “YouthStyle”
19/10/2020

22. oktobrī pulksten 12 Jelgavas Jauniešu centrā (JJC), Skolotāju ielā 8, notiks jauniešu hobiju izstāžu cikls “YouthStyleŠoreiz ar savu mākslas pasauli iepazīstinās Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Estere Ieva Avotiņa.

Izstādē “Sarkanā puķe” tiks demonstrētas dažādas tehnikas un atšķirīgos formātos izpildītie mākslas darbi, kurās ir attēlotas jaunietes redzējums uz pasauli, priekšmetiem, fantāzijām, izdomātiem tēliem, priekšmetiem.

 

“Māksla, kas ir māksla? Tagad gan jau to saprotu savādāk nekā pērn. Māksla ir bijis mans hobijs jau no bērnības. Tā man palīdz “izlikt ārā” dažādas sajūtas, pārdzīvojumus, emocijas gan pozitīvas, gan negatīvas. Es uzskatu, ka ikviens var būt mākslinieks! Mākslā ir tik daudz dažādi novirzieni, es pat neesmu visus pamēģinājusi. Varbūt tieši TU izdomāsi ko jaunu! Tāpēc iedrošinu TEVI pamēģināt radīt mākslu!”, – tā E. Avotiņa.

 

Mēneša garumā jauniešiem tiek sniegta iespēja un atbalsts izstādes organizēšanā. Tās var būt skices, karikatūras, zīmējumi, batikošana, gleznas, rokdarbi, kā arī citu hobiju priekšmeti. Lai pieteiktu izstādi un saņemtu atbalstu tās rīkošanai, jāpiesakās pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv.

 

 

Foto: E. I. Avotiņas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē