-3.2 °C, 2.9 m/s, 93.7 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi„Jelgavas kaķis 2012” – Amulets
„Jelgavas kaķis 2012” – Amulets
22/07/2012

Par titula  „Jelgavas kaķis 2012” ieguvēju vairāk kā divsimt kaķu konkurencē  kļuvis Bengālijas šķirnes runcis Maya Gold Mirador Amulet, kura mājas ir Tallinā. Par šo kaķi nobalsoja vislielākais skaits Starptautiskās kaķu izstādes apmeklētāju. Svētdien,  Zemgales Olimpiskajā centrā, izstādes noslēgumā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks pasniedza „Jelgavas kaķa 2012” kausu runča saimniekam Arbo Seppelam.
Šajā nedēļas nogalē notikušajā Starptautiskajā  kaķu izstādē „Jelgavas kaķis 2012” piedalījās vairāk kā divsimt dažādu pazīstamu un eksotisku šķirņu kaķi un to saimnieki.
 

Pirmais no labās – runcis Amulets saimnieces Margaritas rokās izstādes sešu labāko kaķu vidū.

Par titula  „Jelgavas kaķis 2012” ieguvēju vairāk kā divsimt kaķu konkurencē  kļuvis Bengālijas šķirnes runcis Maya Gold Mirador Amulet, kura mājas ir Tallinā. Par šo kaķi nobalsoja vislielākais skaits Starptautiskās kaķu izstādes apmeklētāju. Svētdien,  Zemgales Olimpiskajā centrā, izstādes noslēgumā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks pasniedza „ Jelgavas kaķa 2012” kausu runča saimniekam Arbo Seppelam.

Kā pastāstīja kaķa saimniece Margarita, Amulets  ir pusotru gadu vecs, tam ir draudzīgs raksturs, kaķis ir sabiedrisks un mīl bērnus. Amulets izstādēs jau ir piedalījies vairākkārtīgi un arī šoreiz pēc speciālistu vērtējuma runcis bija izstādes sešu labāko kaķu vidū. 

Šajā nedēļas nogalē notikušajā Starptautiskajā  kaķu izstādē „Jelgavas kaķis 2012” piedalījās vairāk kā divsimt dažādu pazīstamu un eksotisku šķirņu kaķi un to saimnieki.

Kaķu izstādes apmeklētāji varēja vairāk uzzināt  par dažādām kaķu šķirnēm, šovos vērot kaķu šķirņu paraugdemonstrējumus, sekot līdzi starptautiskās žūrijas darbam.  Interesentiem bija iespēja nofotografēties ar kaķiem, palīdzēt bez pajumtes palikušiem dzīvniekiem. Mazākie izstādes apmeklētāji varēja piedalīties radošajā darbnīcā un atrakcijās.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē