19.5 °C, 5 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Jelgavas komunālie pakalpojumi” apkalpo klientus klātienē
“Jelgavas komunālie pakalpojumi” apkalpo klientus klātienē
28/04/2020

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” informē, ka šonedēļ uzņēmuma Klientu daļa atsākusi iedzīvotāju pieņemšanu klātienē. Iedzīvotāji gan aicināti izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību, nākot tikai īpašas nepieciešamības gadījumā.

“Šādu soli spērām, domājot par vecāka gadagājuma klientiem, kuri neizmanto internetbanku. Taču aicinām katru iedzīvotāju izvērtēt nepieciešamību nākt uz Klientu daļu klātienē, kā arī lūgums ievērot valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa noteiktos ierobežojošos pasākumus – nepulcēties un ievērot divu metru savstarpējo distanci,” tā SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Alvils Grīnfelds, norādot, ka uzņēmums, rūpējoties par darbinieku drošību, ieviesis drošības pasākumus.

 

Iedzīvotāji joprojām tiek apkalpoti arī attālināti pa tālruni un ar e-pasta starpniecību. Ar Klientu apkalpošanas nodaļu var sazināties pa tālruņiem: 63026010, 63048965, 28626261 vai e-pastu: info@komunalie.lv.

 

Par būvgružu izvešanu un pārvietojamo tualešu nomu var sazināties pa tālruni 63023469, 29425342 vai e-pastu komunalie@komunalie.lv.

 

Ka arī uzņēmums, saziņā ar to, aicina izmantot mājaslapas www.komunalie.lv sadaļu “E-pakalpojumi”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē