19.8 °C, 0.8 m/s, 81 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Mākslas skolai – 20
Jelgavas Mākslas skolai – 20
30/08/2006

Absolventu noslēguma diplomdarbus vadīja Jelgavas Mākslas skolas labi zināmie pedagogi Ilze Emse-Grīnberga, Ilze Ezerniece un Nellija Skujeniece. Pedagogi spējuši iemācīt audzēkņiem izmantot klasiskās vērtības un eksperimentālas tehnikas.

Kā stāsta Jelgavas Mākslas skolas izglītības metodiķe Jeļena Jēkabsone: „Šogad divi audzēkņi savos diplomdarbos ir zīmējuši dekoratīvas kompozīcijas, kas pēc izstādes tiks dāvinātas bērnudārzam „Pasaciņa”, lai priecētu bērnus, viņu vecākus un rotātu telpas.”

Savukārt Jelgavas Mākslas skolas izstāžu zālē vēl līdz oktobra beigām ir apskatāma Upesgrīvas vasaras prakses audzēkņu darbu izstāde – plenēra zīmējumi un gleznojumi. Audzēkņu prakses darbi ir tapuši kopā ar māksliniekiem Maritu Landau, Induli Landau, Ilzi Ezernieci, Kristīni Landau.

Jeļena Jēkabsone atzīst: „Jelgavas Mākslas skola var lepoties ar saviem audzēkņiem, jo daudzi no tiem izvēlas turpināt studijas mākslas vidusskolās, sekmīgi nokārtojot eksāmenus. Šogad, neskatoties uz lielo konkursu, audzēkņi ir izvēlējušies un iestājušies apģērbu dizaina un vides dizaina specialitātēs.”

Informācija sagatavota Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektorā
Laura Majore