17.5 °C, 2.9 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavas Mākslinieku biedrība izsludina konkursu “Jelgavas dominante”
Jelgavas Mākslinieku biedrība izsludina konkursu “Jelgavas dominante”
19/07/2020

Jelgavas Mākslinieku biedrība izsludinājusi mākslas darbu konkursu “Jelgavas dominante”, kas veltīta Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 10 gadu atjaunošanas jubilejai. Darbu iesniegšana – no 18. līdz 25. septembrim.

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina māksliniekus iesniegt savus darbus konkursam “Jelgavas dominante” no 2020. gada 18. līdz 25.septembrim Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī Akadēmijas ielā 1 darbdienās no pulksten 10 līdz 18. Konkursa mērķis ir veidot mākslas darbus, kas atspoguļotu Jelgavas pilsētvides izaugsmi un attīstību kā aktīvu mākslas centru dažādos vizuālās un lietišķās mākslas nozaru veidos.

 

Konkursa balvu ieguvēji tiks paziņoti izstādes “Jelgavas dominante” atklāšanā šā gada 2. oktobrī Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī Akadēmijas ielā 1. Izstāde būs skatāma no 2.oktobra līdz 30.novembrim.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā mākslinieki aicināti sazināties ar Jelgavas Mākslinieku biedrības vadītāju Māri Branci pa e-pastu: maris.brancis@inbox.lv. Pirms darba iesniegšanas autori lūgti sazināties ar Lauru Strēli, zvanot pa tālr. 63005453 vai rakstot e-pastu: laura.strele@tornis.jelgava.lv. Informācija par konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama Jelgavas Mākslinieku biedrības tīmekļvietnē www.jelgavart.lv. Nolikums pieejams arī ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs