18.9 °C, 3.5 m/s, 66.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Mūzikas vidusskolā uzstāsies Jelgavas bigbends
Jelgavas Mūzikas vidusskolā uzstāsies Jelgavas bigbends
10/03/2020

17. martā pulksten 18 ar bezmaksas koncertu Jelgavas Mūzikas vidusskolas koncertzālē uzstāsies Jelgavas bigbends. Tajā piedalīsies arī Mūzikas vidusskolas vokālistes un koncerta gaitā pirmatskaņojumu piedzīvos divi jauni skaņdarbi.

“Koncerts galvenokārt sastāvēs no mūsu pašu bigbenda dalībnieku kompozīcijām un aranžējumiem. Izpildījumā dosim vārdu arī trim Jelgavas Mūzikas vidusskolas džeza vokālistēm, kopā ar viņām izpildot džeza standartus,” par gaidāmā koncerta programmu stāsta Jelgavas bigbenda mākslinieciskais vadītājs un diriģents Raitis Ašmanis.

 

Kolektīvs gatavojas arī īpašam koncertam, kas 16. aprīlī izskanēs Jūrmalas Mūzikas vidusskolā. Latvijas Nacionālā kultūras centra rīkotā koncertā “Pūtēju orķestris bigbenda skaņās” jelgavnieki uzstāsies kopā ar Zemessardzes orķestri. Šim koncertam tiek gatavota īpaša programma, no kuras divus skaņdarbus varēs noklausīties jau 17. martā.

 

Koncerts Jelgavas Mūzikas vidusskolā izskanēs pulksten 18 un koncertrpogramma paredzēta aptuveni stundas un 15 minūšu garumā. Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

 

Foto: Pēteris Alunāns

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē