14.5 °C, 4 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas Nakts pusmaratona koptreniņu apmeklē ap 200 dalībnieku
Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņu apmeklē ap 200 dalībnieku
12/05/2023

Pozitīvā gaisotnē 11. maija vakarā Pasta salā aizvadīts Jelgavas Nakts pusmaratona koptreniņš, ko apmeklēja ap 200 dalībnieku. Treniņa īpašais viesis bija Latvijas čempions diska mešanā un grupas “Citi zēni” mūziķis Dagnis Roziņš.

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un gaidāmo Jelgavas Nakts pusmaratonu, kā arī piedāvātu jelgavniekiem iespēju tikt pie bezmaksas dalības vērienīgajā skriešanas pasākumā, tiek rīkots koptreniņu cikls. Treniņos piedalās arī Jelgavas Nakts pusmaratona vēstneši – sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri savos sociālajos tīklos aicinās iedzīvotājus ne tikai apmeklēt treniņus, bet arī piedalīties Jelgavas Nakts pusmaratonā 29. jūlijā.

Treniņa dalībnieki saņem kartīti, kurā pēc katra treniņa tiek iespiests zīmogs. Sakrājot sešus zīmogus, dalībnieks kartīti varēs iemainīt pret atlaides kodu, kas jāievada, reģistrējot dalību Jelgavas Nakts pusmaratonam, lai saņemtu brīvbiļeti jebkurā paša izvēlētā distancē. Ja dalībnieks, kurš iegūs atlaides kodu, jau būs jau reģistrējies Jelgavas Nakts pusmaratonam, viņš kodu varēs nodot kādam citam. Reģistrēties skrējienam var mājaslapā sportlat.lv vai jelgavaspusmaratons.lv, un drīzumā to varēs izdarīt arī jebkurā “Sportland” veikalā Latvijā.

Treniņus apmeklēt aicināts ikviens interesents bez iepriekšējas pieteikšanās. Nākamie treniņi plānoti:

  • 23. maijā pulksten 19 Pasta salā,
  • 13. jūnijā pulksten 19 Pasta salā,
  • 27. jūnijā pulksten 19 Pasta salā,
  • 11. jūlijā pulksten 19 Pasta salā.

Paredzēti arī vairāki papildu treniņi, paplašinot dalībnieku iespējas sakrāt nepieciešamos sešus zīmogus. Pirmais šāds papildu treniņš bija 4. maija “Brīvības skrējiens”. Informācija par tiem tiks publicēta Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sociālo tīklu kontos.

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija “Baltic Events” sadarbībā ar “Sporta servisa centru” un “Sportland”.