17.4 °C, 3.2 m/s, 93.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas Pārlielupes pamatskolas korpusam nomainīts jumts
Jelgavas Pārlielupes pamatskolas korpusam nomainīts jumts
30/05/2024

Realizējot investīciju projektu, Jelgavas Pārlielupes pamatskolas korpusam nomainīts bojātais un ekspluatācijai neatbilstošais jumta segums un izremontētas iepriekš applūdušās telpas.  

Darbi veikti, īstenojot projektu “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas Pārlielupes pamatskola” jumta seguma nomaiņa, 1. kārta, un saistīto telpu remontdarbi”. Remontdarbi tika sākti pagājušā gada decembrī un noslēdzās šomēnes.

Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti un novērstu nokrišņu nokļūšanu telpās, projekta gaitā nomainīts jumta segums un izremontētas 3. stāva mācību un koplietošanas telpas.

Būvdarbus objektā saskaņā ar iepirkumu veica pilnsabiedrība “PN BŪVE”, un to kopējās izmaksas ir 172 498 eiro, tostarp 117 308 eiro aizņēmums Valsts kasē un 42 156 eiro pašvaldības budžeta finansējums.

Jelgavas Pārlielupes pamatskolā šajā mācību gadā mācās 663 izglītojamie no 1. līdz 9. klasei. Skolā tiek īstenota Ekoskolas programma, un tā šajā mācību gadā saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu.

Jāpiebilst, ka šogad Jelgavas Pārlielupes pamatskola svin 45. dzimšanas dienu un 15. jūnijā absolventi pulksten 18 aicināti uz atmiņu vakaru skolā. Sīkāka informācija pieejama skolas tīmekļvietnē www.jppsk.lv.