17.7 °C, 2.1 m/s, 79.4 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas pedagogu augusta sanāksme
Jelgavas pedagogu augusta sanāksme
20/08/2019

26. un 27. augustā notiks ikgadējā Jelgavas pilsētas pedagogu augusta sanāksme. Tajā piedalīsies Jelgavas izglītības iestāžu vadītāji, viņu vietnieki un pedagogi.

26. augustā no pulksten 10 līdz 13:15 būs iespēja piedalīties konkursa “Laiks iespējām” laureātu meistarklasēs dažādās jomās – ķīmija, bioloģija, matemātika, dabaszinības, kā arī latviešu, krievu, angļu un franču valodās. Sociālo zinību un ekonomikas pedagogi aicināti piedalīties tīklošanās domnīcā. Kā arī 26. augustā norisināsies “Atvērtās durvis” uzņēmumos SIA “Karameļu darbnīca”, SIA “Elas Baltic” un SIA “Evopipes”.

 

  • Pieteikšanās 26. augusta Jelgavas pedagogu augusta sanāksmei šeit.
  • Pieteikšanās “Atvērtajām durvīm” uzņēmumos šeit.

 

27. augustā visi pedagogi tiksies Profesionālās izglītības kompetences centrā „Jelgavas Tehnikums”, lai iepazītos ar aktualitātēm jaunajam mācību gadam. Sanāksmes dalībniekus uzrunās Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne un Profesionālās izglītības kompetences centra „Jelgavas Tehnikums” direktores Janīna Rudzīte. Sanāksmē tiks sveikti jaunieceltie izglītības speciālisti un pedagogi un izteikti novēlējumi skolotājiem jaunajā mācību gadā.

 

  • Pieteikšanās 27. augusta Jelgavas pedagogu augusta sanāksmei šeit:

 

Detalizēta programma pieejama šeit.

 

Foto: Austris Auziņš