22.8 °C, 1.3 m/s, 61.4 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneJelgavas piemiņas karotīti var saņemt visi mazie jelgavnieki
Jelgavas piemiņas karotīti var saņemt visi mazie jelgavnieki
12/09/2023

Rudens ražas un stādu tirgus laikā 23. septembrī pulksten 11 pie Jelgavas kultūras nama pasākumā “Mūs gaida, mēs nākam” tiks sveikti jaunie jelgavnieki, kuri dzimuši no 10. jūnija līdz 31. augustam, – mazajiem tiks pasniegta piemiņas karotīte ar pilsētas simboliku un mazuļa dzimšanas gadu. Šādu piemiņas karotīti var saņemt visi Jelgavas mazuļi, un Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina atsaukties tos pilsētas vecākus, kuru bērns dzimis šajā laikā, ir deklarēts mūsu pilsētā, bet tika reģistrēts citā Latvijas dzimtsarakstu nodaļā.

“Jelgavas vecāki, kuri bērnu reģistrējuši mūsu nodaļā, jau ir saņēmuši ielūgumu uz mazo jelgavnieku sveikšanas pasākumu. Šobrīd uzrunājam mūsu pilsētas vecākus, kuri bērnu reģistrējuši kādā citā Latvijas dzimtsarakstu nodaļā, bet arī vēlas saņemt pilsētas piemiņas karotīti. Tādā gadījumā vecāki lūgti sazināties ar nodaļu pa tālruni 63080522 vai personīgi vērsties Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļā Lielajā ielā 15,” informē Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Diāna Pavlovska.