22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsēta turpina nodrošināt pārtikas pakas skolēniem
Jelgavas pilsēta turpina nodrošināt pārtikas pakas skolēniem
27/11/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldība arī šajā ārkārtējās situācijas laikā turpina nodrošināt pārtikas pakas skolēniem, kuri mācās attālināti un kuriem ir piešķirtas brīvpusdienas.

Jau līdz šim pārtikas pakas tiek nodrošinātas tiem 7.–12. klašu skolēniem, kuri mācās attālināti un kuriem ir piešķirtas brīvpusdienas – gan bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, gan daudzbērnu ģimeņu bērniem. Savukārt no nākamās nedēļas, kad pēc atšķirīga mācību procesa organizēšanas modeļa darbu sāks arī 1.–6. klašu skolēni, visiem bērniem, kuriem ir piešķirtas brīvpusdienas, tiks nodrošināta arī pārtikas paka.

 

Kā skaidro Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Tija Aleksandrova, pārtikas paku sagatavošanu un izdalīšanu skolēniem organizē katras skolas ēdinātājs sadarbībā ar skolas vadību. “Tāpēc pārtikas paku saturs katrai skolai var atšķirties, gan ievērojot vienotu principu, ka visām izglītības iestādēm kopējā izdalītās pakas vērtība ir nemainīga,” uzsver T.Aleksandrova, piebilstot, ka, līdzīgi kā veidojas vienas pusdienu porcijas cena skolā, arī pārtikas pakas izmaksas veido ne tikai tajā ietilpstošie produkti, bet arī izdevumi par produktu piegādi, komplektēšanu un izdalīšanu. Kopā šie izdevumi ir 1,42 eiro dienā vienam skolēnam. Līdz 18. decembrim, kad noslēgsies 1. mācību semestris, skolēniem pārtikas pakas paredzēts izdalīt divas reizes.

 

Par to, kā saņemt pārtikas paku, vecākus un skolēnus informēs klases audzinātājs, informācija būs pieejama arī e-klasē.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē