14.7 °C, 3.6 m/s, 74.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas 2018.gada kauss basketbolā
Jelgavas pilsētas 2018.gada kauss basketbolā
15/10/2018

No 13.oktobra līdz 8.decembrim norisināsies Jelgavas pilsētas kausa izcīņa basketbolā 2018 turnīrs! Šogad turnīrā startēs 9 komandas: DOKS, KULTŪRA, ĶEPAS, NĪP, ROKIJI, PLATONE, SKANDIJS, VILKI UN VALAUTO.

Organizatorisku jautājumu gadījumā, komandas aicinātas sazināties ar sacensību galveno sekretāri Daci Blūmu, rakstot uz e-pastu: d.bluma@hotmail.com. Sacensību NOLIKUMS paredz, ka maksimālais dalībnieku skaits komandas pieteikumā ir 16 spēlētāji. 

 

Visas spēles notiek saskaņā ar Nolikumu un FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem, kā arī FIBA oficiālajām noteikumu izmaiņām, interpretācijām un papildinājumiem. Regulārajā čempionātā un izslēgšanas spēlēs vienas ceturtdaļas ilgums ir 10 (desmit) minūtes. Komandas sastāvu sacensību laikā NAV atļauts mainīt vai papildināt; spēlētājiem, kuri dzimuši pēc 2003.gada startēt NAV atļauts. Spēlētāji, kuri pieteikti dalībai FIBA, BBL (Baltijas Basketbola līgas) un Latvijas basketbola līgas 1.divīzijai 2018./2019.gada sezonā vai kādas citas valsts augstākajā līgā startēt NAV atļauts. Par piedalīšanos Jelgavas pilsētas 2018.gada kausa izcīņā basketbolā vīriešiem katrai komandai jāsamaksā Nolikumā noteiktā dalības maksa.

 

Jelgavas pilsētas 2018.gada kausa izcīņas 1.vietas ieguvēja komanda tiks apbalvota ar čempionu kausu un diplomiem. 

 

Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta servisa centrs” sadarbībā ar biedrību Basketbola klubs „Jelgava”. Sacensību organizatori nodrošina sporta bāzi (spēles laukumu, ģērbtuvi, dušu), spēļu laukuma tiesnešus, spēļu sekretārus, spēļu kalendāru, turnīra informācijas atspoguļošanu masu medijos un apbalvošanu sacensību noslēgumā. Spēlētāji un komandas pārstāvji paši atbild par savas veselības stāvokli un to ar savu parakstu apliecina komandas vārdiskajā pieteikumā.

 

Basketbola komandu turnira mērķis ir veicināt spēlētāju sportiskās meistarības un fiziskās sagatavotības attīstību, kā arī popularizēt amatieru basketbolu Jelgavā un nodrošināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās, regulārās sporta nodarbībās.

 

Spēļu kalendāru var apskatīt šeit.

Ar spēļu rezultātiem var iepazīties šeit: http://basket.lv/turniri/jelgavas-cempionats#schedule-long 

 

Informācija: Sporta servisa centrs