17.8 °C, 3.7 m/s, 82.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz starptautisku konferenci
Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz starptautisku konferenci
15/02/2020

Šogad Jelgavas pilsētas bibliotēka (JPB) svin savu simtgadi kopš 1920. gada 10. jūnijā Jelgavā tika atvērta pirmā pašvaldības dibinātā un uzturētā bibliotēka. Pieminot šo nozīmīgo jubileju un aktualizējot bibliotēku lomu vietējās kopienas dzīvē, JPB organizē jubilejas konferenci “Bibliotēkas pāri laikiem un robežām” un svinīgo koncertu, kas notiks Jelgavas Valsts ģimnāzijas Aktu zālē 2020. gada 13. maijā.

Konferences vadmotīvs izvēlēts, akcentējot laikagriežu nozīmi ikvienas organizācijas pastāvēšanā un attīstības plānošanā. Konferences dalībnieki ne tikai atskatīsies uz Jelgavas pilsētas bibliotēkas robežzīmēm jeb pagrieziena punktiem cauri laikiem, bet arī ielūkosies nākotnē.

 

Konferencē ar priekšlasījumu uzstāties aicināti pārstāvji no Latvijas Nacionālās bibliotēkas, kā arī ar savu pieredzi dalīties lūgti draugi un sadarbības partneri no kaimiņvalstīm – Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas bibliotēkām – ar kuriem kopīgi ir gan mērķi, gan misija, realizējot ikvienai sabiedrībai nozīmīgās bibliotēku funkcijas.

 

Konferenci apmeklēt aicināts ikviens interesents, līdz 20. aprīlim reģistrējoties elektroniski. Konferences programmas projekts atrodams ŠEIT. Informācija pa tālruni 26367743 vai e-pastu baiba.ivane@biblioteka.jelgava.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Jelgavas pilsētas bibliotēka