14.7 °C, 2 m/s, 90.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas pilsētas bibliotēkā jauni drošības risinājumi un grāmatu nodošanas kaste
Jelgavas pilsētas bibliotēkā jauni drošības risinājumi un grāmatu nodošanas kaste
30/04/2019

Jelgavas pilsētas bibliotēkā ir uzstādītas jaunas iekārtas,  drošības vārti ieejot bibliotēkā, grāmatās ielīmēti tagi un pie bibliotēkas novietota grāmatu nodošanas kaste. 

 

 

Šīs vērienīgās izmaiņas notiek Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas “Interreg” projekta ietvaros, lai modernizētu bibliotēku un piedāvātu apmeklētājiem jaunus, inovatīvus pakalpojumus, kas ikviena apmeklētāja pavadīto laiku bibliotēkā padarīs ērtāku.

 

 

3. maijā plkst. 11.00 notiks Jelgavas pilsētas bibliotēkas jauno drošības risinājumu, pašapkalpošanās iekārtas un grāmatu nodošanas kastes atklāšana, piedaloties Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam un Jelgavas pilsētas bibliotēkas direktorei Lāsmai Zariņai.

 

 

Pasākuma gaitā ikviens varēs izmēģināt jaunās tehnoloģijas un uzzināt par projekta aktivitātēm. Savukārt nākotnē, lai veicinātu paaudžu sadarbību, bibliotēkas darbam tiks piesaistīti brīvprātīgie jaunieši, kas gados vecākiem bibliotēkas apmeklētājiem palīdzēs apgūt jaunās tehnoloģijas un pašapkalpošanās iekārtu darbību.

 

Vairāk par projektu: selfservicelibraries.mozello.lv/

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē