18.4 °C, 1.1 m/s, 90 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas čempionāts šahā
Jelgavas pilsētas čempionāts šahā
21/11/2018

Par godu Latvijas valsts simtgadei, 19.novembrī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā tika rīkots Jelgavas pilsētas čempionāts ātrajā šahā, kurā piedalījās 43 šaha spēles cienītāji.

Turnīrs notika pēc Šveices sistēmas 7 kārtās. Apdomas laiks katram dalībniekam tika dotas 10 minūtes līdz partijas beigām +5 sekundes par katru gājienu, sākt no 1.gājiena (10+5).

Pieaugušo konkurencē vīriešu grupā 1.vietu un zelta medaļu izcīnīja Jevgeņijs Kločans, sudraba godalga Edgaram Stepiņam, bronza – Valērijam Zujevam.

Sieviešu konkurencē zelta medaļa Verai Suržikovai, sudraba medaļa Janikai Gaļcai, bet bronza – Imantai Ābulai.

Skolēnu grupu pārstāvēja 22 skolēni, no kuriem visas medaļas izcīnīja puiši. 1.-4.klašu grupā: 1. vieta Dorijans Stūris, 2.vieta Andrejs Putins, bet 3.vietā palika Markuss Boiko. 5.-9.klašu grupā: 1. vieta Maksims Rodins, 2.vieta Pauls Rozenvalds, 3.vieta Maksims Lozovenko. Visu pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma diplomus, medaļas un piemiņas balvas. Par labāko jaunieti šahā tieka atzīta – Agnese Bojaruna, savukārt labākā seniora titulu šahā ieguva Vjačeslavs Ņemkovs.

Sacensības organizēja “Šaha klubs Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.Turnīra galveinais tiesnesis Kārlis Daģis.

Informācija un foto: “Šaha klubs Jelgava”, Sporta servisa centrs