23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas čempionāts volejbolā 2019
Jelgavas pilsētas čempionāts volejbolā 2019
18/04/2019

6.maijā  plkst. 10:00 Jelgavas sporta hallē notiks Jelgavas pilsētas čempionāts volejbolā 2019.

Sacensībās vīriešu konkurencē var piedalīties visi spēlētāji, kas nav piedalījušies Credit24 Meistarlīgā 2018./2019.gada sezonā. Turklāt komandā var būt ne vairāk kā divi Latvijas volejbola čempionāta nacionālās līgas 1. divīzijas spēlētāji. Sieviešu konkurencē komanda var pieteikt ne vairāk, kā vienu Baltijas Sieviešu volejbola līgas un vienu Nacionālās līgas spēlētāju, vai ne vairāk, kā divas Nacionālās līgas spēlētājas.  Katrā komandā drīkst pieteikt ne vairāk kā 10 spēlētājus no 15 gadu vecuma. Komandu vārdiskais pieteikums ar spēlētāju parakstiem jāiesniedz norises dienā galvenajam tiesnesim līdz plkst. 10:00. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Sacensību mērķis ir popularizēt volejbolu un aktīvu dzīvesveidu Jelgavā, veicināt amatieru līmeņa spēlētāju meistarību volejbolā, kā arī noskaidrot labākās čempionāta sieviešu un vīriešu komandas. Pilsētas volejbola čempionātu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar volejbola klubu “Jelgava”. Čempionāta galvenais tiesnesi – Jānis Leitis.

Sacensību organizatoriem ir tiesības izmantot mārketinga un reklāmas mērķiem sacensību laikā uzņemtās fotogrāfijas un video materiālus bez saskaņošanas ar tajās redzamajiem cilvēkiem.

 

Foto: Sporta servisa centrs