17.2 °C, 2.1 m/s, 79.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas diennakts tālrunis uzziņām – 8787
Jelgavas pilsētas diennakts tālrunis uzziņām – 8787
16/10/2020

Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem pieejams Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra (POIC) bezmaksas atbalsta tālrunis 8787, kas darbojas visu diennakti un ir veids, kā iedzīvotāji var ziņot par jebkādām problēmām, lai tās varētu pēc iespējas operatīvāk novērst.

“Uz katru iedzīvotāju jautājumu sniedzam atbildi, kā arī katru zvanu reģistrējam un sistematizējam, lai aktualizētu to jautājumu loku, par ko visbiežāk cilvēki vēršas pie mums pēc palīdzības. Jāatzīst, ka jautājumi ir ļoti dažādi, bet varam izdalīt galvenās tēmas un iemeslus,” skaidro centra vadītājs Gints Reinsons. 

 

Šajā laikā iedzīvotāju informēšana ir īpaši svarīga, tāpēc pa centra tālruni atbildes uz jautājumiem tiek sniegtas visu diennakti. Tāpat pastāvīgi tiek aktualizēts, kādus jautājumus vajadzētu skaidrot padziļināti. Jautājumus, kas iedzīvotājiem ir neskaidri, palīdz saprast gan saņemtie zvani, gan sekošana līdzi vispārējai informācijas apritei valstī. 

 

Jāatgādina, ka pa tālruņa numuru 8787 iedzīvotāji var zvanīt visu diennakti un jebkurā krīzes situācijā. Katrai problēmai tiek meklēts iespējamais risinājums. Jautājumus var uzdot arī POIC kontos sociālajos tīklos “Twitter” un “Facebook“. Ziņot aicina arī interaktīvajā kartē, atzīmējot konkrēto vietu, vai rakstot uz e-pastu poic@poic.jelgava.lv.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē