15.1 °C, 1.2 m/s, 93.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019” apbalvoti deviņi Jelgavas uzņēmumi
“Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019” apbalvoti deviņi Jelgavas uzņēmumi
28/11/2019

Šodien, 28.novembrī, norisinājās konkursa “Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019” noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti deviņi Jelgavas pilsētas uzņēmumi trīs nominācijās: “Gada debija”,  “Sociāli atbildīgs uzņēmums” un “Radošs uzņēmums”.

Nominācijā Gada debija apbalvoti uzņēmumi SIA Austras raksti, SIA “Tarte” un SIA “Cross Timber Systems”. Šajā nominācijā vērtēta uzņēmuma reputācija, atpazīstamība, uzņēmuma radītais produkts vai pakalpojums un veiktās aktivitātes produkta vai pakalpojuma virzīšanai tirgū.

 

SIA Austras raksti

Austras raksti.jpg

 

SIA “Tarte”

Tarte.jpg

 

SIA “Cross Timber Systems”

CrossTimber.jpg

 

Nominācijā Sociāli atbildīgs uzņēmums apbalvoti uzņēmumi SIA “INMED”,   SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs” un SIA “Viktorija B”. Nominācijā vērtēts uzņēmuma mikroklimats, mūsdienīgu darba vietu nodrošināšana, darbinieku iesaiste uzņēmuma mērķu sasniegšanā, jauniešu nodarbinātība, kā arī videi draudzīga saimniekošana.

 

 SIA “INMED”

Inmed.jpg

 

SIA “Zemgales tehnoloģiskais centrs”

ZTC.jpg

 

SIA “Viktorija B”

ViktorijaB.jpg

 

Nominācijā Radošs uzņēmums apbalvoti saimnieciskās darbības veicēja Inese Meisa, SIA “Joe” un SIA “AKG Thermotechnik Lettland”. Izvērtēšanas kritēriji bija jaunu produktu/ pakalpojumu ieviešana, inovatīvu darba metožu izmantošana, uzņēmuma darbinieku, zinātnieku un sabiedrības iesaiste inovatīva produkta/ pakalpojuma radīšanā un attīstībā, kā arī uzņēmuma eksportspēja.

 

Saimnieciskās darbības veicēja I.Meisa

IneseMeisa.jpg

 

SIA “Joe”

Joe.jpg

 

SIA “AKG Thermotechnik Lettland”

AKG.jpg

 

Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona vai arī pats uzņēmums.

 

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtē žūrijas komisija, kurā darbojās Jelgavas pilsētas domes vadība, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārstāvji, kā arī cilvēki no uzņēmējdarbības vides.

 

Konkursā piedalās komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir reģistrēti Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un veic savu darbību vismaz trīs gadus pēc kārtas. Katra nominācija iedalīta trīs apakšgrupās: uzņēmumi ar darbinieku skaitu līdz 10, ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 un uzņēmumi, kuros ir vairāk nekā 51 darbinieks.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē