18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiJelgavas pilsētas NVO Sporta spēles 2020
Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēles 2020
16/09/2020

Pilsētas nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji aicināti piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 20. septembrī pulksten 10 (reģistrācija no pulksten 9.30) Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju ielā 8.

Sporta spēlēs tiks piedāvātas dažādas aktivitātes, sportot varēs gan komandā, gan individuāli. Kopīga sportošana apvienos kā bērnus, tā arī jauniešus, pieaugušos, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām.

 

Ikvienu dalībnieku sagaida dažādas interesantas aktivitātes un sporta disciplīnas: galda teniss, novuss, šautriņu mešana, šahs, dambrete, domino, līdzsvara noturēšana, aktivitāte “Stiprinieks” un citi. Pasākuma laikā sertificēta BodyART trenere Tatjana Gorbatko vadīs nodarbības un parādīs pamatvingrinājumus, ko ikviens varēs izmantos ikdienā, rūpējoties par savu veselību: vidējas intensitātes nodarbība “Starta enerģija” sirds un asinsvadu sistēmai, funkcionāls treniņš visa ķermeņa iesildīšanai un tonizēšanai, kā arī zemas intensitātes vingrošanas nodarbība “Atjaunošana”, kurā tiks trenēta dziļā muskulatūra un elpošana (elpošanas tehnikas), veikti relaksācijas vingrinājumi kopā ar dažādām ķermeni nostiprinošām pozām. Savukārt, Jelgavas karatē kluba “Vitus” dibinātājs Vitālijs Mišins demonstrēs vienkāršākos karatē paņēmienus pašaizsardzībai, bet deju studijas “Dejovisi.lv” pasniedzēja Evija Rubīna iepazīstinās ar Latīņamerikas deju fitnesā – zumbu, kas raisa smaidu, mazina negatīvo enerģiju un rada pacilātu noskaņojumu.

 

Bērniem būs iespēja sportot individuāli tādās disciplīnās kā lekšana ar lecamauklu, jautrais hokejs, bumba vārtos, lekšana uz bumbas, kā arī apmeklēt Jelgavā vienīgo rotaļlietu bibliotēku “Ringla”. Varēs piedalīties arī radošās darbnīcās kopā ar ukraiņu kultūras centra bērnu studijas “Džereļce” aktīvistiem.

 

Sporta spēļu dalībnieki tiks reģistrēti sacensību dienā no pulksten 9.30.

 

 

Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības prasības, svētku rīkotāji aicina apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem, ievērot savstarpēju divu metru distanci un roku higiēnu un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja novēroti infekcijas slimības simptomi.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.