14.6 °C, 0.8 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas pilsētas slimnīca saņem Gada balvu medicīnā
Jelgavas pilsētas slimnīca saņem Gada balvu medicīnā
12/02/2018

Aizvadītās nedēļas izskaņā Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Veselības ministriju, izsakot pateicību par ieguldījumu medicīnas nozarē, svinīgā ceremonijā tradicionāli pasniedza Gada balvas medicīnā 2017. Par “Gada slimnīcu”, pēc LĀB ekspertu komisijas vērtējuma, atzīta Jelgavas pilsētas slimnīca. 

Jelgavas pilsētas slimnīca lepojas, ka slimnīcas darbs ir pamanīts un novērtēts valsts līmenī.

 

Šā gada lielākais mērķis ir pabeigt slimnīcas C korpusa renovāciju. Vērienīgākās pārmaiņas korpusā gaidāmas Uzņemšanas nodaļā, kura šobrīd pārprofilēta – pēc pārbūves akūtie pacienti būs nošķirti no ambulatorajiem, kā arī būs pieejama observācijas palāta. Tāpat pērnā gada izaicinājums, kurš veiksmīgi realizēts pilsētas slimnīcā, ir insulta vienības izveide, proti, neirologu piesaiste diennakts darbam slimnīcā, lai nodrošinātu specifiskus izmeklējumus ievestajiem insulta pacientiem.

 

Tradicionāli novērtējot un izceļot mediķu darbu, Gada balva medicīnā pasniegta 12 nominācijās. Jelgavas pilsētas slimnīca «Gada slimnīcas» titulu saņēmusi pēc LĀB ekspertu komisijas vērtējuma. Jelgavas slimnīca tiek raksturota kā moderna reģionāla daudzprofilu slimnīca, kurā tiek apkalpoti vidēji 13,5 tūkstoši pacientu gadā, veiktas aptuveni trīstūkstoš operācijas gadā un gada griezumā pieņemtas aptuveni 1000 dzemdības. Jāpiebilst, ka ekspertu komisija vērtēja mūsu pilsētas slimnīcu pēc virknes kritēriju, piemēram, aprūpes pakalpojumu kvalitāti, pievēršot uzmanību slimnīcas attīstībai un moderno tehnoloģiju izmantošanai, analizējot finanšu rādītājus, kā arī citus parametrus.

 

Savukārt balvai nominācijā “Gada vecmāte” bija izvirzīta arī Jelgavas pilsētas slimnīcas vecmāte Sanita Zemīte – šajā nominācijā kandidātes tika noteiktas pēc iedzīvotāju balsojuma.

 

Foto – publicitātes.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē