19 °C, 2.3 m/s, 75.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas poliklīnika atceļ seminārus un pārceļ jauno mediķu nodarbības
Jelgavas poliklīnika atceļ seminārus un pārceļ jauno mediķu nodarbības
16/03/2020

SIA “Jelgavas poliklīnika”, ievērojot valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, atceļ martā paredzētos seminārus, grupu vingrošanu bērniem Veselības veicināšanas programmas ietvaros, kā arī pārceļ martā paredzētās Jauno mediķu programmas nodarbības.

Jelgavas poliklīnikas Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Anda Alksne informē, ka atcelti tiek gan 18. martā paredzētie Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas un Eiropas Sociālā fonda kursi “Vakcinācijas jautājumi ārsta praksē”, gan Jelgavas poliklīnikas Akadēmijas seminārs “Uzturzinātnes līkloči” ar Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas prezidentes Lolitas Neimanes piedalīšanos, kas bija plānots 26. martā.

 

Tāpat uz nenoteiktu laiku ir atceltas arī Veselības veicināšanas programmas grupu vingrošanas nodarbības bērniem, kas notiek Jelgavas poliklīnikā.

 

Savukārt  “Jauno mediķu programmas” marta nodarbības pārceltas uz aprīli un maiju. Nodarbību grafiks tiks precizēts un Jelgavas poliklīnikas pārstāvji sazināsies ar programmas dalībniekiem.

 

Jelgavas poliklīnikas ārsti un darbinieki aicina būt atbildīgiem, un ievērot izsludinātos drošības pasākumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē