19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas poliklīnikā no šīs nedēļas mainīts darba laiks
Jelgavas poliklīnikā no šīs nedēļas mainīts darba laiks
31/03/2020

Lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību, un nodrošinātu drošības pasākumus, SIA “Jelgavas poliklīnika” no 30. marta līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai maina darba laiku.

Darbadienās Jelgavas poliklīnika strādā no pulksten 7.30 līdz 17, bet sestdienās un svētdienās tā ir slēgta, liecina informācija medicīnas iestādes mājaslapā.

 

Jāpiebilst, ka, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 izplatīšanos un pasargātu ārstus, un citus pacientus no inficēšanās, Jelgavas poliklīnikā ir ieviesti vairāki noteikumi:

  • pacientiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru vai augšējo elpceļu slimību simptomiem nedoties uz poliklīniku, bet sazināties ar ģimenes ārstu telefoniski un vienoties par tālāku ārstēšanu;
  • ģimenes ārsta apmeklējums tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  • pacientiem, kuriem nepieciešams pagarināt zāļu receptes, lūdzam, zvanīt uz ģimenes ārsta praksi;
  • obligātā veselības pārbaude tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  • lūdzam ņemt vērā, ka pacientiem, kuri ieradīsies poliklīnikā tiks mērīta ķermeņa temperatūra;
  • pacientiem pēc ierašanās poliklīnikā būs jāaizpilda anketa, kurā pacients apliecina, ka pēdējo 14 dienu laikā nav bijis izbraucis ārpus Latvijas vai nav bijusi saskarsme ar COVID – 19 inficētu cilvēku.

 

“Lūdzam būt atbildīgiem gan pret savu, gan citu veselību un ievērot drošības noteikumus. Iespēju robežās izvairīties no poliklīnikas un citu sabiedrisku vietu apmeklējuma,” mudina Jelgavas poliklīnikas kolektīvs.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē