18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas poliklīnikā pacientiem pieejama jauna videoendoskopijas iekārta
Jelgavas poliklīnikā pacientiem pieejama jauna videoendoskopijas iekārta
22/11/2022

Lai pacientiem pilnvērtīgi nodrošinātu endoskopijas pakalpojumus, SIA “Jelgavas poliklīnika” uzstādīta jaunākās paaudzes medicīnas iekārta, kas izmeklējumus ļauj veikt ātrāk un ar lielāku precizitāti.

Jelgavas poliklīnika piedāvā medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaksē. Tostarp arī endoskopijas pakalpojumus ar videoendoskopijas iekārtu. Endoskopija ir augstas precizitātes kuņģa-zarnu trakta diagnostikas metode, kas ļauj savlaicīgi konstatēt dažādas kuņģa, barības vada un zarnu saslimšanas.

 

Kā informē poliklīnikā, līdz šim, lai nodrošinātu pilnvērtīgus pakalpojumus, ārstniecības iestāde nepieciešamo endoskopijas aparatūru nomāja, savukārt novembrī poliklīnikā uzstādīta viena no jaunākajām un modernākajām videoendoskopijas sistēmām “Olympus EVIS X1”.

 

Jaunākās paaudzes aparāts ne tikai nodrošina labākas apskates un vizualizācijas iespējas, bet arī ļauj labāk izvērtēt mazus veidojumus un izmaiņas gļotādā, līdz ar to uzlabo agrīna vēža diagnostikas iespējas. Endoskopijas pakalpojumus poliklīnikā nodrošina ārsti Jurijs Seļezņovs (pacientu pieņemšana pirmdienās no pulksten 8 līdz 14.30) un Hosams Abu Meri (pacientu pieņemšana ceturtdienās no pulksten 9 līdz 15). Pacienti tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta. Plašāk par pieraksta iespējām Jelgavas poliklīnikas mājaslapā https://jp.lv/.

 

 

Foto un informācija: SIA “Jelgavas poliklīnika”