25.9 °C, 5.1 m/s, 49.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas reģionālais tūrisma centrs piedalīsies iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Zemgalē”
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs piedalīsies iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Zemgalē”
22/04/2021

22. un 23.aprīlī norisināsies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) sadarbībā ar  Jelgavas pilsētu rīkotais iespēju festivāls “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas šogad notiks virtuālajā vidē www.live.uznemejudienas.lv.  

 

Pasākuma norises dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu interesentu apmeklēt tūrisma centra virtuālo stendu VIRTUAL EXPO, kur tiks publicēta informācija par tūrisma un atpūtas iespējām, aktuālajiem tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem Jelgavā un apkārtnē.

 

Pasākuma laikā 22. un 23. aprīlī ikviens ir aicināts piedalīties JRTC rīkotajās prezentācijās platformā ZOOM, kur plkst. 11:00 tiks prezentēts tūrisma piedāvājums korporatīvajām grupām, un plkst. 14:00 – tūrisma piedāvājums ģimenēm ar bērniem Jelgavā un apkārtnē. Interesenti uzzinās par sezonas piedāvājumiem un plānotajām aktivitātēm Jelgavā.

 

Virtuālā stenda apmeklētājiem būs iespēja lejupielādēt tūrisma materiālus, brošūras, uzzināt par audio gidu pieejamību pilsētā, ūdens tūrisma piedāvājumu un aktīvās atpūtas iespējām, tematiskiem maršrutiem un citām aktivitātēm. Izstādes laikā interesenti varēs uzdot jautājumus par tūrismu pasākuma platformā vai zvanot uz JRTC pa tālruni 63005447, kā arī rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Attālināto pasākumu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” bez maksas var apmeklēt ikviens iepriekš reģistrējoties platformā https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija. Pēc reģistrācijas e-pastā tiks saņemta platformas piekļuves informācija.

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”