26 °C, 2.7 m/s, 64.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas reģionālais Tūrisma centrs piedāvā orientēšanās spēles par Jelgavu
Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs piedāvā orientēšanās spēles par Jelgavu
22/04/2021

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC), ieskandinot Jelgavas pilsētas svētkus, aicina piedalīties orientēšanās spēlēs. Pirmajai spēlei “Jelgavas personības un notikumi” starts tiks dots 26. aprīlī.

Ikviens pastaigu un vēstures cienītājs var piedalīties orientēšanās spēlē, izstaigāt aktivitātē iekļautās vietas un iepazīt Jelgavas vēsturē un mūsdienās svarīgas personas – māksliniekus, prezidentus, mūziķus, kā arī hercogistes laika personības. Pirmā spēle “Jelgavas personības un notikumi” norisināsies no 26. aprīļa līdz 16. maijam.

 

Lai piedalītos aktivitātē, dalībniekiem izstaigājot darba lapā iezīmētos maršrutus, ir jāatbild uz jautājumiem. Darba lapas var saņemt, piesakoties dalībai orientēšanās spēlē pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv, bet izpildītas darba lapas jānosūta atpakaļ JRTC. Orientēšanās spēles dalībnieki, kas pareizi atbildējuši uz jautājumiem, pretendē uz balvu saņemšanu. Ar balvu ieguvējiem JRTC sazināsies personīgi pa e-pastu.

 

Spēlē “Jelgavas personības un notikumi” iekļautais maršruts ir apmēram 6 kilometrus garš, tas ir vieglas grūtības pakāpes, norit pilsētas robežās un ir piemērots ģimenēm ar bērniem. Ieplānota arī otra Orientēšanās spēle, informācija par šo aktivitāti sekos.

 

Vairāk par orientēšanās spēlēm un noteikumiem var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā www.visit.jelgava.lv. Piedaloties aktivitātēs, dalībnieki aicināti ievērot valstī pieņemtos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs