26 °C, 2.7 m/s, 64.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavas reģionālais Tūrisma centrs uzsāk tūrisma stāstu sēriju
Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs uzsāk tūrisma stāstu sēriju
21/01/2021

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas un tuvējo novadu tūrisma nozares pārstāvjiem piedāvā sociālo tīklu aktivitāti “Tūrisma pakalpojumu sniedzēju stāsti”. Tās gaitā ik nedēļu JRTC iepazīstinās ar tūrisma objektiem un pakalpojumu sniedzējiem Jelgavā un tuvākajā apkārtnē.

Kā skaidro JRTC, lai 2021. gadu iesāktu ar jaunu sparu un pozitīvu noskaņu, dzima ideja par stāstu sēriju, kuru veido paši tūrisma uzņēmēji. Idejas mērķis ir uzmundrināt, iedvesmot un veicināt kopības sajūtu tūrisma uzņēmēju un pakalpojuma sniedzēju vidū, daloties ar pozitīviem stāstiem un novēlējumiem.

 

Katru nedēļas nogali JRTC sociālo tīklu vietnēs “Facebook” un “Instagram” tiks publicēts jauns tūrisma pakalpojumu sniedzēja stāsts. Katrā no ierakstiem tiks atklāts kāds mazāk zināms fakts par objektu vai uzņēmēju, interesants atgadījums un novēlējums pārējiem uzņēmējiem un tūrisma entuziastiem. Pirmais stāsts veltīts Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim un atrodams ŠEIT.

 

JRTC aicina izmantot iespēju uzzināt vairāk par tūrisma uzņēmējiem, iepazīt Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu, ceļot droši un atbildīgi, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs