22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas reģionālais tūrisma centrs vasaras sezonā strādās ilgāk
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs vasaras sezonā strādās ilgāk
27/04/2018

No 1.maija Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis sāks strādāt pēc vasaras darba laika, interesentiem tūrisma informāciju sniedzot septiņas dienas nedēļā un sešas no tām līdz pat pulksten 22. Arī maija svētku brīvdienās 1. un 4.maijā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis būs atvērts apmeklētājiem.

No 1.maija līdz 30.septembrim JRTC, kas atrodas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā darba dienās būs atvērts no pulksten 9.00 līdz 22.00, sestdienās no pulksten 10.00 līdz 22.00, savukārt svētdienās no pulksten 10.00 līdz 18.00.

 

Šajā laikā ikviens interesents varēs saņemt informāciju par tūrisma un atpūtas iespējām Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

 

Apmeklētājiem pieejami bez maksas arī 2018.gadā sagatavotie informatīvie tūrisma materiāli – kartes, bukleti, ceļveži par Jelgavu, Zemgali un Latviju, kā arī interaktīva Jelgavas pilsētas un apkārtnes karte piecās valodās ar iespēju atrast informāciju un noklausīties audio stāstu par tūrisma objektiem, kā arī nosūtīt elektronisku pastkarti ar sveicienu no Jelgavas. Torņa pirmajā stāvā iespēja iegādāties arī daudzveidīgus suvenīru ar Jelgavas simboliku – pastkartītes, magnētus, pildspalvas, krūzes, T-kreklus un citas tūristu pieprasītas dāvanas.

 

Vasaras sezonā darba laiks ir pagarināts arī Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornim, turklāt vēstures ekspozīcijas, skatu laukums un izstāžu zāle apmeklētājiem būs atvērta visas septiņas dienas nedēļā. Torņa izstāžu zālē šobrīd apskatāma Ulda Zutera gleznu izstāde “Ainava 2016-2017”, bet kāpnēs jaunas mākslinieces Sandijas Lavrenovas eļļas gleznu izstāde “Dažādība”. Maija brīvdienās apmeklētāji aicināti iepazīt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa interaktīvās ekspozīcijas un vērot pilsētas ainavu no skatu laukuma, jo gan 1., 4., 5. un 6.maijā tornis būs atvērts apmeklētājiem pēc vasaras sezonas darba laika.

 

Jelgavas Reģionālā tūrisma centra un Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa darba laiki no 1.maija līdz 30.septembrim

 

Untitled.jpg

 

Informācija sagatavota
Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā