-1.9 °C, 5.1 m/s, 90 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas skolas – 1.maija skrējienā (fotogalerija)
Jelgavas skolas – 1.maija skrējienā (fotogalerija)
02/05/2008

Ceturtdien, 1.maijā, Uzvaras un Lielās ielas krustojumā Jelgavas pilsētas mācību iestāžu audzēkņiem tika dots starts dalībai tradicionālajā 1. maija stafešu skrējienā.

Šogad 6.- 7. klašu meiteņu grupā organizatoru sarūpētos diplomus un balvas par 1. vietu saņēma Valsts ģimnāzijas meitenes, par 2. vietu – Spīdolas ģimnāzijas meitenes un 5. vidusskolas meitenes par 3. vietu.

6.- 7. klašu zēnu grupā 1. vietu ieņēma Valsts ģimnāzijas skolnieki, 2. vietu – 6. vidusskolas zēni un 3. vietu – Spīdolas ģimnāzijas skolnieki.

8.- 9. klašu meiteņu grupā godalgoto 1. vietu ieguva 5. vidusskolas meitenes, 2. vietu – 2. pamatskolas skolnieces un 3. vietu – Spīdolas ģimnāzijas meitenes.

8.- 9. klašu zēnu grupā 1. vieta šogad ir 1. ģimnāzijas skolniekiem, 2. vieta – 5. vidusskolas zēniem un 3. vieta – 2. pamatskolas skolniekiem.

Savukārt 10.- 12. klašu meiteņu grupā ar 1. vietu var sveikt 5. vidusskolas skolnieces, ar 2. vietu – 1. ģimnāzijas meitenes un ar 3. vietu – Spīdolas ģimnāzijas skolnieces.

Pagājušā gada 1.maija stafešu skrējienā visvairāk godalgotu vietu savai skolai izcīnīja Jelgavas 5.vidusskola. Vairāk par rezultātiem 2007. gadā meklēt šeit.

Ielu stafete, kā katru gadu, sastāvēja no 8 posmiem: Uzvaras iela – Pasta iela – Mātera iela – Annas baznīca – Pulkveža O.Kalpaka iela – Pētera iela – Mātera iela – Pasta iela – Uzvaras iela un to organizēja Jelgavas Sporta servisa centrs kopā ar Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu.


Šogad sportistus un līdzjutējus ar muzikālo sveicienu priecēja Jelgavas 4.vidusskolas pūtēju orķestris Agra Celma vadībā.

Informācija sagatavota
Jelgavas Sporta servisa centrā