15.5 °C, 2.7 m/s, 74.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas skrējēji pakāpjas par vienu vietu
Jelgavas skrējēji pakāpjas par vienu vietu
13/05/2019

Pēc otrā “”Bigbank” Skrien Latvija” skriešanas seriāla posma Jelgavas Sporta servisa centra skrējēju komanda kopvērtējumā ierindojas 7. vietā – tas ir par vienu pozīciju augstāk nekā komanda bija pēc pirmā posma.

Otrais posms, notika 5.maijā, Daugavpilī, kur startēja seši mūsu komandas skrējēji.

 

 

5 kilometru distancē 6. vietu ST grupā  izcīnīja Daiga Dābola, Salvim Brasavam VT grupā – 12. vieta. 10 kilometru distancē 1. vietu SN40 grupā izcīnīja Ilze Sermolīte, bet otrā finišēja mūsu komandas skrējēja Anastasija Geraseva. VN40 grupā trešais – Oskars Blaus. Šoreiz 21 kilometra distanci skrēja tikai viens mūsu komandas pārstāvis – Oskars Stāmers, kuram ir 9. vieta V grupā.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē