-2 °C, 4.9 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Speciālā pamatskola saņem Sergeja Jēgera labdarības fonda dāvinājumu
Jelgavas Speciālā pamatskola saņem Sergeja Jēgera labdarības fonda dāvinājumu
07/09/2012

7.septembrī, Jelgavas Speciālajā pamatskolā tika atklātas rehabilitācijas telpas, kas palīdzēs izglītības iestādes audzēkņiem uzlabot veselību un labsajūtu.

Foto: Ivars Veiliņš

7.septembrī, Jelgavas Speciālajā pamatskolā tika atklātas rehabilitācijas telpas, kas palīdzēs izglītības iestādes audzēkņiem uzlabot veselību un labsajūtu.
 
Pateicoties „Coca-Cola” organizētajai Ziemassvētku kampaņai, kas ziemā norisinājās sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu, Jelgavas Speciālajā pamatskolā ir iekārtotas trīs jaunas telpas fiziskām aktivitātēm un labsajūtas uzlabošanai. Turpmāk bērniem būs pieejama trenažieru zāle, fizioterapijas kabinets un „Sajūtu istaba”, kas ar gaismas projekcijas un mūzikas palīdzību ļaus bērniem gūt pozitīvas emocijas un atslābināties.

2011.gada kampaņas laikā “Coca-Cola” no katras pārdotās 2L Coca-Cola, Coca-Cola light un Coca-Cola Zero pudeles ziedoja vienu santīmu Sergeja Jēgera labdarības fondam, ar mērķi atbalstīt Jelgavas Speciālo pamatskolu. “Coca-Cola” Latvijā jau kopš 1999.gada organizē labdarības projektu “Coca-Cola Ziemassvētku karavāna”. Projekta mērķis ir sniegt atbalstu bērniem, un tas aizsākās kā dāvanu vākšana ( grāmatas, rotaļlietas un sporta piederumi aktīvam dzīvesveidam, spēles, utt.) daudzbērnu ģimenēm un bērnunamiem. Gadu gaitā Ziemassvētku karavānas projekts ir attīstīts, un tagad “Coca-Cola” kopā ar partneriem – labdarības organizācijām – vāc ziedojumus, kurus iegulda ar bērnu labklājību un aktīvu dzīvesveidu saistītos projektos.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē