17.6 °C, 2.3 m/s, 82.4 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas Specializēto peldēšanas skolu vadīs Māris Lindenbaums
Jelgavas Specializēto peldēšanas skolu vadīs Māris Lindenbaums
25/08/2022

25. augustā Jelgavas domes sēdē pieņemts lēmums no 1. septembra Jelgavas pašvaldības profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes “Jelgavas Specializētā peldēšanas skola” direktora amatā iecelt Māri Lindenbaumu.

Jāatgādina, ka pašvaldība bija izsludinājusi konkursu uz vakanto direktora amatu. Pamatojoties uz konkursa komisijas lēmumu, kā arī M.Lindenbauma 22. augusta iesniegumu, šodien dome lēma par viņa apstiprināšanu amatā.

Kopš 2015. gada novembra M.Lindenbaums ir Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktora vietnieks, bet no 2021. gada septembra – arī sporta bāzu pārvaldnieks LLU Sporta centrā. M.Lindenbaums ir ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

 

“Apzinos, ka man ir uzticēta tradīcijām un panākumiem bagātas profesionālās un interešu izglītības iestādes vadīšana. Skolas atpazīstamība vairāku desmitgažu garumā Latvijas peldēšanas vidē neapšaubāmi ir liela, un mums ir jāstrādā, lai tā tas būtu arī turpmāk. Par to, ka varu pārņemt ļoti profesionāli un akurāti vadītu iestādi, paldies līdzšinējai direktorei Zelmai Ozoliņai, kura mani savulaik iesaistīja ar peldēšanas sportu saistītu notikumu administrēšanā. Skolā strādā mērķtiecīgas un zinošas treneres, un priecājos, ka ar šo kolektīvu jau esmu sekmīgi sastrādājies vairāku gadu garumā. Patiesi ceru, ka mūsu sadarbība būs veiksmīga arī turpmāk,” tā M.Lindenbaums.

 

Jau ziņots, ka ar 31. augustu darba tiesiskās attiecības pārtrauc un pelnītā atpūtā dodas ilggadējā Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore Zelma Ozoliņa. Tāpēc pašvaldība uz direktora amata vietu izsludināja konkursu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē