16.5 °C, 0.6 m/s, 86.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Sporta dienā piedalījās apmēram 700 aktīvistu
Jelgavas Sporta dienā piedalījās apmēram 700 aktīvistu
22/05/2006

Lai arī laika apstākļi bija visai mainīgi, gandrīz 700 jelgavnieku pagājušajā sestdienā pulcējās pie Jelgavas sporta halles. Visas dienas garumā risinājās nopietnas un mazāk nopietnas cīņas tādās sporta disciplīnās kā volejbolā, strītbolā, minifutbolā, roku cīņās, virves vilkšanā, šahā, tautas bumbā, kā arī individuālajās disciplīnās – kāpšanā pa mākslīgo klinšu sienu, šautriņu mešanā vai vienkārši trāpīšanā ar bumbiņu mērķī. Tāpat kā pērn, vislielāko atsaucību arī šogad guva minifutbols – četrās vecuma grupās pieteicās 44 komandas, kas cīnījās līdz pat dienas beigām.

Paši jaunākie pasākuma dalībnieki labprāt piedalījās rotaļās ar sacensību elementiem. Visvairāk dalībnieku pieteicās uz mērķī šaušanu ar ūdenspistolēm. Mazie sportisti izbaudīja kūleņošanas priekus gumijas atrakcijā “Pils-Pūķītis”, kā arī katrs pasākuma dalībnieks varēja izvērtēt savu precizitāti atrakcijā “Bundžu karalis”.
Sacensību noslēgumā notika galvenā laimesta – velosipēda – izloze, par kura īpašnieci kļuva jelgavniece Viktorija Raka.

Kaut arī ne visi saņēma uzvarētāju godalgas (T-kreklus ar Jelgavas pilsētas simboliku un citu sporta inventāru) vai loterijas laimestus (velosipēdu, skrituļdēli, cepurītes, riteņbraucēju aizsargcepurītes), laba noskaņojuma ieguvējs bija katrs.

Informācija sagatavota Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektorā