18.2 °C, 1.6 m/s, 89.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Sporta servisa centra kausa izcīņas ielu basketbolā III posms
Jelgavas Sporta servisa centra kausa izcīņas ielu basketbolā III posms
21/08/2006

Jelgavas Sporta servisa centra kausa izcīņas III posma A vecuma grupā, kas ir 1990. gadā un agrāk dzimušie jaunieši, uzvaru izcīnīja komanda ar nosaukumu „VAKCINĀCIJAS DIENESTS”. Tās sastāvā bija Oskars Jēkabsons, Juris Brūveris un Edgars Krūmiņš. B grupā, kurā spēlē no 1991. līdz 1993.gadam dzimušie jaunieši, uzvaru svinēja komanda „KRĪTIŅBANDA” – Linards Larionovs, Toms Klovāns, Ainārs Žvagiņš un Edgars Biķernieks. C grupā, kurā spēlē jaunieši, kuri dzimuši 1994.gadā un vēlāk, pirmo vietu ieguva komanda „ČIKĀGAS TRĪNĪŠI”, kurā spēlēja Kārlis Skuja, Česlavs Mateikovičs, Kristaps Pļavnieks un Pēteris Plinka.
Savukārt D grupā, kurā spēlēja 1991.gadā un agrāk dzimušās jaunietes, uzvarēja komanda „VITRABOLS”. Šajā komandā spēlēja Ilze Podniece, Dana Kima un Vita Šadrova. Un E grupā, kur piedalījās 1992.gadā un vēlāk dzimušās jaunietes, uzvarēja Sallija Strautniece, Rebeka Rozentāle, Marta Pabērza un Jana Bērziņa, kuras spēlēja komandā „VANIĻAS PIENS”.

Skolēnu vasaras brīvlaika nogalē – 30.augustā, plkst.17:30, turpat pie Jelgavas sporta halles Mātera ielā 44 notiks turnīra fināls, kad tiks noskaidroti SSC kausa īpašnieki.

Informācijai: vai tālr. 3045961 (Anita)

Sporta servisa centrs