-6.4 °C, 2.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas sportisti kvalificējas Latvijas III Olimpiādei
Jelgavas sportisti kvalificējas Latvijas III Olimpiādei
11/06/2012

9.jūnijā Jelgavas basketbolisti izcīnīja savu 3.uzvaru Latvijas III Olimpiādes priekšsacīkšu pirmajā kārtā, ieņemot 1.vietu H apakšgrupā ,uzvarot "Jaunpils" komandu ar iespaidīgu rezultātu – 143:58. Jelgavnieki kvalificējušies dalībai arī citos Latvijas III Olimpiādes sporta veidos.

Foto: Latvijas III Olimpiādes logo

Ar uzvaru 9.jūnijā Jelgavas basketbolisti izcīnīja savu 3.uzvaru Latvijas III Olimpiādes priekšsacīkšu pirmajā kārtā, ieņemot 1.vietu H apakšgrupā ,uzvarot “Jaunpils” komandu ar iespaidīgu rezultātu – 143:58 un turpinās cīnīties, lai tiktu uz Latvijas Olimpiādi. Tomēr virkne Jelgavas sportistu jau ir  kvalificējušies dalībai citos Latvijas III Olimpiādes sporta veidos.

Jelgavas basketbolisti pirms nedēļas pārspēja arī Mārupes novada komandu ar rezultātu 114-97 un Ogres komandu ar 90-88, iekļūstot nākamajā kārtā. Priekšsacīkšu otrajā kārtā kopumā iekļuvušas astoņas komandas, kuras ir sadalītas divās apakšgrupās. Jelgavas komanda iedalīta L apakšgrupā kopā ar Jūrmalas, Ventspils un Saldus komandām.

Priekšsacīkšu 2.kārtas spēles L grupai būs apskatāmas:

    15.jūnijs, pulksten 19 – Saldus – Jelgava (Jelgavā)
    16.jūnijs, pulksten 18 – Ventspils – Jelgava (Ventspilī)
    17.jūnijs, pulksten 16 – Jelgava – Jūrmala (Jelgavā)

Savukārt volejbolā sieviešu konkurencē Latvijas Olimpiādē Liepājā tiks pārstāvēta Jelgava, Daugavpils, Babītes novads un Valmiera.

Maija beigās bija paredzēta Latvijas III Olimpiādes kvalifikācijas futbola spēlei starp Jelgavas pilsētas komandu un Kuldīgas novada komandu, bet kuldīdznieki uz spēli neieradās, kas Jelgavas futbolistus automātiski kvalificēja finālturnīram Liepājā.

Plašākai informācijai par Olimpiādi var lasīt sacensību mājas lapā www.latvijasolimpiade.lv

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē