-3.4 °C, 3.8 m/s, 91 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas sportistiem veltīta izstāde
Jelgavas sportistiem veltīta izstāde
26/09/2012

28.septembrī, pulksten 11.30 Zemgales Olimpiskā centra 2.stāvā tiks atklāta informatīva izstāde „Jelgavas sportisti vakar un šodien”, kurā varēs iepazīties ar mūsu pilsētas labākajiem sportistiem un to sasniegumiem. Izstāde būs apskatāma līdz 31.oktobrim.

Foto: klikšķiniet uz attēlu, lai atvērtu

28.septembrī, pulksten 11.30 Zemgales Olimpiskā centra 2.stāvā tiks atklāta informatīva izstāde „Jelgavas sportisti vakar un šodien”, kurā varēs iepazīties ar mūsu pilsētas labākajiem sportistiem un to sasniegumiem. Izstāde būs apskatāma līdz 31.oktobrim.
 
Izstādes mērķis ir no jauna iepazīstināt un atgādināt par mūsu pilsētas labākajiem sportistiem dažādos laika posmos un viņu augstvērtīgajiem rezultātiem. Tā piemēram, būs lasāma sportisko sasniegumu informācija par Jāni Lūsi, Arsenu Miskarovu, Elzu Krūmiņu, Kasparu Kambalu un daudziem citiem vecmeistariem, kā arī šodienas spēcīgākajiem sportistiem Mārtiņu Upīti, Gati Pranku, Kalvi Kalniņu, Alīnu Fjodorvu u.tml.
 
Paredzēts, ka atklāšanā klātesošos uzrunās četrkārtējs pasaules čempions smaiļošanā Aleksandrs Avdejevs. Savukārt olimpietis Guntars Deičmans sveiks „Olimpiskās dienas 2012” Jelgavas zīmējumu un domrakstu konkursu uzvarētājus, kuru darbi tiks nodoti tālākai vērtēšanai LOK komisijā.
 
Izstāde „Jelgavas sportisti vakar un šodien” notiks Olimpiskās dienas ietvaros. Ar sīkāku informāciju par Olimpisko dienu var iepazīties šeit.
 
 
Informācija sagatavota
Sporta servisa centrā