16.6 °C, 2.8 m/s, 72.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJELGAVAS SPORTISTU REZULTĀTI VASARAS OLIMPIĀDĒ
JELGAVAS SPORTISTU REZULTĀTI VASARAS OLIMPIĀDĒ
13/07/2017

Jelgavnieki Jaunatnes Olimpiādē uzrāda labus rezultātus!

Aizvadītājā nedēļa nogalē, no 7. līdz 9.jūlijam Cēsīs norisinājās VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kas ir lielākais šīs vasaras jauniešu sporta notikums Latvijā. Šogad programmā tika iekļauti divdesmit astoņi Olimpiskie sporta veidi ar sacensību norisi Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados. Jelgavas pilsētas komandu 2017.gada Vasaras Olimpiādē pārstāvēja 101 sportists četrpadsmit dažādos sporta veidos.

Trīs sacensību dienu laikā Jelgavas jaunie sportisti spēja izcīnīt 47 dažāda kaluma godalgas – 11 zelta, 21 sudraba un 15 bronzas medaļas. Pēc provizoriskā aprēķina Jelgavas komanda izcīnīto medaļu kopvērtējumā šogad ierindojusies 4.vietā http://ejuz.lv/eus

AIRĒŠANA

1.vieta 2000m vieninieki – Jānis Timbors 

1.vieta 500m četrinieki – Jānis Timbors, Kārlis Ozoliņš, Niks Leitis, Oskars Dervins 

3.vieta 500m četrinieki – Jānis Vedļa, Ņikita Samsonovs, Mārcis Izkalns, Jēkabs Gronskis 

2.vieta 1000m divnieki – Jānis Timbors, Kārlis Ozoliņš. 

BASKETBOLS 3×3

9.vieta (jaunieši) – komanda “Jelgava” 

5.vieta (jaunietes) – komanda “Jelgava”

BOKSS

1.vieta (līdz 52kg) – Ņikita Ptičkins

1.vieta (līdz 81kg) – Eduards Lindermanis

3.vieta (līdz 60kg) – Ēriks Mantula

2.vieta (virs 91kg) – Ēriks Balodis

BURĀŠANA

2.vieta – Emīls Haralds Amsils

3.vieta – Roberts Štāls-Buls

10.vieta – Tomass Bordovskis 

Aleksandrs Jakovļevs

BRĪVĀ CĪŅA

5.vieta (līdz 69kg) – Osmans Dzaseževs

DŽUDO

2.vieta (līdz 55kg) – Jānis Bistrovs

3.vieta (līdz 50kg) – Vladimirs Ščerbakovs un Antons Kuzminovs

3.vieta (līdz 60kg) – Edgars Čakšs

5.vieta (līdz 60kg) – Maksims Kuzmenko

5.vieta (līdz 66kg) – Viktors Dmitrečkovs

2.vieta (līdz 73kg) – Ņikita Skorbenko

5.vieta (līdz 81kg) – Ņikita Jaroševics

2.vieta (līdz 90kg) – Aleksis Deviķis-Cīrulis

KARATĒ

1.vieta (virs 70kg) – Kristiāns Platais

PELDĒŠANA

2.vieta 4x100m brīvā stila stafete – Arvīds Vilčaks, Anete Meja Kalniete, Renāte Artamonova, Toms Beķeris 

2.vieta 50m brīvais stils – Anete Meja Kalniete 

4.vieta 50m brīvais stils – Luīze Kalniņa 

3.vieta 100m brass – Elīza Lagzdiņa 

1.vieta 100m brass – Didzis Rudavs 

2.vieta 100m brass – Kristers Gromovs

3.vieta 200 metros brīvajā stilā – Renāte Artamonova 

3.vieta 200m brīvais stils – Jēkabs Audzevičs

2.vieta 4x100m brīvā stila stafete – Anete Meja Kalniete, Mareta Kalnišķe, Luīze Kalniņa, Renāte Artamonova

2.vieta 4x10m brīvā stila stafete – Arvīds Vilčaks, Sergejs Zidkovs, Didzis Rudavs, Toms Beķeris

2.vieta 4x100m kombinētā satefete – Maksims Ņikitins, Kristers Gromovs, Elīza Lagzdiņa, Luīze Kalniņa

3.vieta 100m brīvas stils – Anete Meja Kalniete 

2.vieta 200m brass – Elīza Lagzdiņa

1.vieta 200m brass – Didzis Rudavs

3.vieta 400m brīvais stils – Jēkabs Audzevičs

3.vieta 200m uz muguras – Mareta Kalnišķe

2.vieta 4x100m kombinētā stafete meitenēm – Mareta Kalnišķe, Elīza Lagzdiņa, Renāte Artamonova, Anete Meja Kalniete

2.vieta 4x100m kombinētā stafete puišiem – Maksims Ņikitins, Didzis Rudavs, Helmuts Siliņš, Arvīds Vilčaks

BMX RITEŅBRAUKŠANA

7.vieta – Edgars Dimants

17.vieta – Armands Gulbis

SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA

2.vieta K-1 1000m – Roberts Altmanis

3.vieta K-1 1000m – Ansis Aleksandrs Ziemelis

6.vieta K-1 1000m – Egils Kalns

1.vieta C-1 1000m – Roberts Lagzdiņš

2.vieta C-1 1000m – Matīss Ozols

4.vieta C-1 1000m – Aleksejs Ševcovs

4.vieta K-2 1000m – Artūrs Derkusovs, Rihards Kraulis

6.vieta K-2 1000m – Zigmārs Cinovskis, Rihards Silārs

1.vieta C-2 1000m – Roberts Lagzdiņš un Matīss Ozols 

2.vieta C-2 1000m – Aleksejs Ševcovs, Jurijs Ševcovs

3.vieta C-2 1000m – Vitālijs Upenieks, Aleksejs Čikums

2.vieta K-4 1000m – Roberts Altmanis, Artūrs Derkusovs, Ansis Aleksandrs Ziemelis, Rihards Kraulis

1.vieta K-1 200m – Roberts Altmanis

11.vieta K-1 200m – Rihards Kraulis

14.vieta K-1 200m – Artūrs Derkusovs

1.vieta C-1 200m – Jūlija Gutova

5.vieta K-1 500m – Katrīna Smiltniece

TENISS

Rūdols Auniņš (zaudējums pirmajā spēlē)

TRIATLONS

2.vieta (jaunietes) – Aļika Škarstāne 

11.vieta (jaunieši) – Artjoms Kuzins

VIEGLATLĒTIKA

2.vieta trīssoļa lēkšana – Artūrs Isajevs

8.vieta 100m un 200m skrējiens – Juris Volkovs

11.vieta 100m un 200m skrējiens – Artūrs Isajevs

29.vieta 100m skrējiens un 23.vieta 200m skrējiens – Dmitrijs Romanovs

47.vieta 100m skrējiens un 37.vieta 200m skrējiens – Maksims Korotkovs 

7.vieta tāllēkšana un 13.vieta 100m/b – Anna Daukule

10.vieta tāllēkšana – Sabīne Adamoviča

31.vieta 200m skrējiens un 22.vieta 400m skrējiens – Artūrs Poliņņikovs

21.vieta lodes grūšana – Niks Birzgalis

7.vieta mazā Zviedru stafete – Maksims Korotkovs, Dmitrijs Romanovs, Juris Volkovs, Artūrs Poliņņikovs 

9.vieta 100m skrējiens un 8.vieta 200m skrējiens – Māra Anna Zīverte

29.vieta 200m skrējiens un 17.vieta 400m skrējiens – Luīze Emīlija Laviniece

31.vieta 200m skrējiens un 24.vieta tāllēkšana – Alise Brikmane

48.vieta 400m skrējiens – Sabīne Pele

28.vieta tāllēkšana – Elīza Elizabete Cauna

17.vieta augstlēkšana – Paula Monta Popova

MĀKSLAS VINGROŠANA

3.vieta grupu vingrojumā – D.Andrūne, R.Kurbatova, V.Kuzmenko, A.Lazareva, A.Murikova, K.Zingule
 

Jelgavas sportistus sacensībām sagatavoja attiecīgo sporta veidu treneri: Agita Purina – airēšana, Alvils Eglītis, Gatis Justovičs – basketbols 3×3, Anatolijs Červjakovs, Aleksandrs Knohs – bokss, Alfs Pampe, Rihards Vaivods – burāšana, Anatolijs Mastio, Vladimirs Smirnovs – brīvā cīņa, Guntis Malējs, Marina Mazure, Kims Usačevs, Sergejs Vasjkovs – džudo, Vitālijs Mišins – karate, Anga Arnite, Astra Ozolina – peldēšana, Uldis Balbeks – BMX riteņbraukšana , Sergejs Bobkovs, Lelde Laure, Juris Lauris – smaiļošana un kanoe, Anastasija Geraseva – teniss, Vladimirs Kuzmenko – triatlons, Modra Ignate, Santa Lorence – vieglatlētika, Irina Smelova, Veronika Stolarova – mākslas vingrošana. 

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs