18.5 °C, 2.7 m/s, 65.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas Tehnikumam 50
Jelgavas Tehnikumam 50
29/09/2019

Sestdien, 28. septembrī, tika atzīmēti Jelgavas Tehnikuma 50. jubilejas svētki. Uz izglītības iestādes jubileju pulcējās absolventi un bijušie un esošie pedagogi un iestādes vadītāji.

Jelgavas Tehnikuma jubilejas svētku dienā tika sagatavoti tagadējo tehnikuma skolēnu priekšnesumi, dažādi absolventu atmiņu stāsti, svētku torte par godu jubilejas svētkiem, fotostudija, svētku balle un noslēgumā – svētku uguņošana.

 

Par godu skolas apaļajai jubilejai tika izdota grāmata “Jelgavas tehnikumam 50”, kurā apkopoti 33 cilvēku atmiņu stāsti, tostarp intervijas ar bijušajiem skolas darbiniekiem un audzēkņiem. Izdevums būs pieejams Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā un skolas bibliotēkā.

 

Jelgavas tehnikums tika izveidots 1969. gada septembrī, ar mērķi izveidot Jelgavas pilsētā profesionāli tehnisko vidusskolu Nr. 45 – celtniekiem. Vēsturiskie izglītības iestādes nosaukumi ir Jelgavas Tehniskais licejs un Jelgavas Amatniecības vidusskola. No 2012. gada skolu sauc par Jelgavas tehnikumu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē