18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas tipogrāfijai – jauna iespiedmašīna
Jelgavas tipogrāfijai – jauna iespiedmašīna
16/08/2012

SIA „Jelgavas tipogrāfija” ir iegādājusies astoņu krāsu iespiedmašīnu "Heidelberg Speedmaster", kas ir Baltijā pirmā astoņu krāsu iespiedmašīna ar iebūvētu krāsu kvalitātes kontroles sistēmu „Prinect Inpress Control”. Iekārta jau ir uzstādīta un uz tās sākta ražošana. Tiem prognozēts, ka jaunā iespiedmašīna kopā ar citām investīcijām ļaus palielināt ražošanas jaudas par 50 procentiem.

SIA „Jelgavas tipogrāfija” ir iegādājusies astoņu krāsu iespiedmašīnu “Heidelberg Speedmaster”, kas ir Baltijā pirmā astoņu krāsu iespiedmašīna ar iebūvētu krāsu kvalitātes kontroles sistēmu „Prinect Inpress Control”. Iekārta jau ir uzstādīta un uz tās sākta ražošana. Tiem prognozēts, ka jaunā iespiedmašīna kopā ar citām investīcijām ļaus palielināt ražošanas jaudas par 50 procentiem.

2012. gadā Jelgavas tipogrāfija plāno investēt ap 1,5 miljonus EUR ražošanas modernizācijā, informē „Jelgavas tipogrāfijas” valdes priekšsēdētājs Juris Sīlis.

SIA “Jelgavas tipogrāfija” ir specializējusies grāmatu produkcijas ražošanā un ir viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Latvijas tirgū. Puse no kopējās produkcijas tiek eksportēta. Gandrīz katrs ceturtais pasūtījums ir no Vācijas, bet trešajā vietā ar 14 procentiem ir pasūtījumi no Somijas. Būtisks ir arī Krievijas tirgus ar saviem vairāk nekā 8 procentiem. Vēl Jelgavas tipogrāfijas pakalpojumus izmanto arī pasūtītāji no Norvēģijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Francijas, Lietuvas, Dānijas, Spānijas un Igaunijas.

SIA “Jelgavas tipogrāfija” šobrīd nodarbina 110 cilvēkus.

SIA “Jelgavas tipogrāfija” apgrozījums 2011.gadā sastādīja 4,1 miljons latu.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē