14.2 °C, 2.5 m/s, 94.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Jelgavas ūdens” paredz no augusta samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu
“Jelgavas ūdens” paredz no augusta samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu
30/06/2023

SIA “Jelgavas ūdens” iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa samazinājumu Jelgavā no 1. augusta.

Zemāks tarifs plānots, ņemot vērā elektroenerģijas iepirkuma cenas būtisku samazinājumu un elektroenerģijas sadales tarifu izmaiņas no 1. jūlija. SIA “Jelgavas ūdens” aprēķinājusi, ka no augusta ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs būs 2,20 eiro (bez PVN) par kubikmetru visām patērētāju grupām, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 0,99 eiro par kubikmetru bez PVN (samazinājums par 18,9 procentiem) un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,21 eiro par kubikmetru bez PVN (samazinājums par 20,4 procentiem). Plānots, ka noteiktais tarifs tiks piemērots no 2023. gada 1. augusta.

Pašreizējais SIA “Jelgavas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs stājās spēkā šā gada 1. maijā – ar SPRK 22. septembra lēmumu Nr.170 apstiprināts vienotais kompleksais tarifs, kas ir 2,74 eiro kubikmetrā visām patērētāju grupām bez PVN, tajā skaitā ūdensapgādes tarifs 1,22 eiro kubikmetrā bez PVN un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,52 eiro kubikmetrā bez PVN.