15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiJelgavas Valsts ģimnāzija aicina uz simtgades salidojumu
Jelgavas Valsts ģimnāzija aicina uz simtgades salidojumu
18/07/2022

Jelgavas Valsts ģimnāzija (JVĢ) šogad svin 100 gadu jubileju un 17. septembrī aicina uz vērienīgu absolventu salidojumu. Iespējams, kādam tā būs tikšanās ar klasesbiedriem un pedagogiem vien pēc pāris gadu šķiršanās, bet lielai daļai absolventu un darba gaitu noslēgušo pedagogu tā var būt pirmā satikšanās ar skolas telpām pēc nozīmīgās rekonstrukcijas. Ņemot vērā absolventu skaitu, ko pa šiem gadiem veido jau vairākas paaudzes, pasākuma norise plānota gan sporta hallē, gan pagalmā, gan citās skolas zonās. Biļešu tirdzniecība pasākumam jau sākusies.

JVĢ ikvienu savu absolventu aicina atkal satikties. Svētku programmā, kas sāksies pulksten 18, būs gan svinīgais koncerts, gan balle, gan satikšanās sarunas līdz rīta ausmai, bet ne mazāk svarīga būs iespēja izstaigāt skolas telpas, lai izmaiņas salīdzinātu ar sava mācību laika atmiņām.

 

“Sācies ļoti aktīvs salidojuma organizēšanas posms – svinīgās atklāšanas, atmiņu stāstu un videomateriālu gatavošana. Tajā iesaistīta skolas vadība un plašs aktīvistu loks, kas veido JVĢ fondu. Esam patiesi gandarīti, ka tik aktīvi un visaptveroši fonda darbā iesaistījušies daudzi skolas absolventi – katrs ar savu devumu brīvprātīgajā darbā –, un atliek vien koordinēt un ļauties daudzu iniciatīvas bagātu cilvēku idejām. Vēlamies, lai salidojums kļūst par aizkustinošiem svētkiem,” saka JVĢ direktore Inese Bandeniece.

 

“Lai pēc iespējas pārdomātāk paredzētu sēdvietas, svētku norisi, cilvēku plūsmu un tehnisko nodrošinājumu, ir lemts par ieejas biļešu tirdzniecību. Biļetes jau pieejamas vietnē www.ekase.lv. Skola ļoti gaida savus absolventus un atbildīgi plāno viņu uzņemšanu. Ceram, ka ieeja maksa nekļūs par šķērsli, bet, tieši otrādi, vairos atbildību un veidos ieinteresētību iegādāties ieejas biļeti agrāk – jau jūlijā, augustā. Tas ļaus pasākuma organizatoriem pēc iespējas precīzāk paredzēt potenciālo dalībnieku skaitu,” uzsver JVĢ fonda pārstāvis Vilnis Krauze.

 

Dalības maksa pasākumā atkarīga no biļetes iegādes laika: 20 eiro, ja to iegādājas līdz 10. augustam, 25 eiro – no 11. augusta līdz 9. septembrim, bet 40 eiro biļete maksās, to pērkot no 10. septembra, kā arī pasākuma dienā vai pie skolas ieejas.

 

Bezmaksas ieeja pasākumā būs lūgtajiem skolotājiem, senioriem, kas sasnieguši 70 gadu vecumu, un personām ar invaliditāti.

 

“Protams, pasākums plānots, ievērojot aktuālos Covid-19 izplatības ierobežojumus. Ja tas atbilstoši ierobežojumiem nevarēs notikt 17. septembrī, tas tiks pārcelts uz 2023. gada pavasari. Iegādātās biļetes būs derīgas,” piebilst V.Krauze.

 

 

 

Foto un informācija: Jelgavas Valsts ģimnāzija