23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas Valsts ģimnāzijā Erasmus+ projekta sanāksme
Jelgavas Valsts ģimnāzijā Erasmus+ projekta sanāksme
09/10/2018

Jelgavas Valsts ģimnāzijā 7. līdz 14. oktobrim tiek organizēta Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ projekta  ”ICT IN ACTIVE LEARNING AND TEACHING – INSPIRING, CHALLENGING, TERRIFIC” mācību vizīte – sanāksme.

 

Jelgavas Valsts ģimnāzijā ieradīsies 12 skolotāji un 22 skolēni no Portugāles, Itālijas, Beļģijas, Nīderlandes, Polijas un Turcijas.

 

Projekta ietvaros Jelgavas Valsts ģimnāzijas valodas skolotāji rādīs stundas viesiem un partnerskolu skolotāji vadīs stundas Latvijas skolēniem. 10. oktobrī skolā tiek organizēta IKT konference, kurā meistardarbnīcas vadīs un pieredzē dalīsies gan Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotāji, gan viesi. Konferencē piedalīsies arī Jelgavas izglītības iestāžu vadītāji un viesi no Dobeles sākumskolas.

 

Piektdien, 12. oktobrī, visas dienas garumā skolēniem tiks organizēta starptautiskā olimpiāde- kopīga darbošanās ar iespēju demonstrēt nedēļas laikā apgūtās sadarbības prasmes.

 

Tā kā skolēni dzīvos ģimenēs, īpaši nozīmīgs būs noslēguma pasākums piektdienas vakarā,  kad skolā tiks aicinātas viesģimenes, lai viņiem pateiktos par atbalstu un skolēnu uzņemšanu ģimenē.

 

Viesiem tiks piedāvāta iespēja iepazīt latviešu tautas kultūras tradīcijas folkloras kopas “Dimzēni” vadībā.

 

Nedēļas laikā skolēniem tiks organizēti dažādi sadarbības pasākumi. Viesiem būs iespēja iepazīties ar Jelgavas pilsētas skaistākajām un nozīmīgākajām vietām un objektiem.

 

Foto: Jelgavas Valsts ģimnāzija

 

  1. Informācija sagatavota
    Jelgavas pilsētas pašvaldības
    Sabiedrisko attiecību pārvaldē