19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavas Valsts ģimnāzijā notiks seminārs par mācību uzņēmumiem
Jelgavas Valsts ģimnāzijā notiks seminārs par mācību uzņēmumiem
11/09/2019

Jelgavas skolēni un skolotāji aicināti pieteikties vienas dienas semināram “Jauno uzņēmēju skola 2019”, kas norisināsies 20. septembrī no pulksten 10 līdz 15.10 Jelgavas Valsts ģimnāzijā. To rīko “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros.

Seminārā skolotāji un skolēni uzzinās par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīsies ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīs biznesa ekspertu pieredzi. Seminārā dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos esošie uzņēmēji, LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji, SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus, un JA Latvia pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā.

 

Jelgavā īpašais viesis būs uzņēmēja Ieva Kalve, kura stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU, kā arī jelgavnieks Reinis Nikuļcevs, kurš dalīsies savā pieredzē, kā savulaik skolas laikā radusies ideja var pārtapt veiksmīgā uzņēmuma stāstā. Viņš radījis alternatīvu hokeja lentēm, izgudrojot īpašus uzgaļus hokeja nūjām – SIA “RocketGrip” produktu jau novērtējuši hokeja profesionāļi.

 

Semināra laikā skolēni varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, kā arī dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes radošajā “RTU Riga Business School” darbnīcā.

 

Seminārā vietu skaits ir ierobežots. Tam jau pieteikušies ap 70 dalībnieku. Pieteikšanās norit līdz 18. septembrim, aizpildot anketu interneta vietnē http://upload.jal.lv/?id=385.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē