22.8 °C, 4.5 m/s, 48.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas Valsts ģimnāziju absolvē 80 audzēkņi
Jelgavas Valsts ģimnāziju absolvē 80 audzēkņi
30/06/2017

29. jūnijā Jelgavas Valsts ģimnāziju absolvē 80 skolēni. 12. klašu audzēkņi atvadījās no skolas vietā, kur aizvadīts arī pēdējais mācību gads, – Latvijas Lauksaimniecības universitātes telpās.

Šis mācību gads aizvadīts netipiskos apstākļos, ieviešot pārmaiņas audzēkņu ikdienā, no ierastajām Mātera ielas ģimnāzijas telpām, nācies pierast pie jaunas vietas un līdz ar to arī nedaudz atšķirīgas skolas ikdienas. Jau zinām, ka visi skola audzēkņi ir nokārtojuši valsts centralizētos eksāmenus un daži jau iestājušies gan izcilās Latvijas, gan ārvalstu augstskolās.

 

Šogad audzēkņiem izlaidums notika 29. jūnijā, lai varētu saņemt ne tikai atestātus par vispārējo vidējo izglītību, bet arī eksāmenu sertifikātus. Kopā ar dokumentiem jaunieši saņēma arī piemiņas lietu – ierāmētu skolas foto –, lai arī turpmākajās dzīves gaitās neaizmirstu par pavadītajiem skolas gadiem ģimnāzijas telpās Mātera ielā. Savukārt audzēkņi, kuri īpaši aktīvi iesaistījušies skolas dzīvē, dāvanā no skolas saņēma arī sudraba piemiņas nozīmītes, kā arī Jelgavas nozīmītes no pašvaldības.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē