15.5 °C, 2.7 m/s, 74.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa apsveikums Ziemassvētkos
Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa apsveikums Ziemassvētkos
21/12/2022

Ziemassvētki ir tepat blakus – klauvē pie mūsu sirdīm un māju durvīm. Tie atnāk, lai kur mēs atrastos. Tie atnāk arī tad, ja visiem cilvēkiem prāts nav tik labs un ja miers virs zemes ir iztraucēts. Mēs ikviens gaidām Ziemassvētkus par spīti netaisnībai un postījumiem, kas pasauli diemžēl skāruši arī šogad. Mēs visiem vēlam un vēlamies laimi par spīti tam, ka reizēm tā šķiet nesasniedzama. Jo Ziemassvētki ir laiks, kad svinam gaismas uzvaru pār tumsu, labā uzvaru pār ļauno, ticības brīnuma pārspēku pār ikdienišķo. Bet mēs dzīvojam pasaulē, kurā cilvēku pieņemtie lēmumi, rīcība, emocionālais stāvoklis mēdz izjaukt ierasto lietu kārtību. Tad labās domas pārtop naida runās, bet ceļš uz savtīgu mērķu sasniegšanu nes postu citiem.

Taču atcerēsimies, ka visi labie darbi uz zemes tiek veikti ar cilvēku prātiem, rokām, drosmi, ticību un mīlestību. Un šo prātu, roku, mīlestības uz pasaules noteikti ir pietiekami daudz, lai gaisma vienmēr uzvarētu.

 

Ziemassvētkos visiem no sirds novēlu saticību, mīlestību, savstarpējo sapratni un mieru – katrā mājā, katrā pilsētā, valstī un sirdī!

 

 

Lai visiem labs prāts un sirdī miers!

 

Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš