15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas vecmeistari – labākie Latvijā pavasara krosā
Jelgavas vecmeistari – labākie Latvijā pavasara krosā
23/04/2024

Nedēļas nogalē aizvadītas Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības pašvaldību 61. sporta spēļu sacensības pavasara krosā, nūjošanā un svaru stieņa spiešanā guļus. Jelgavas vecmeistaru vieglatlētu komanda pavasara krosa kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu starp Latvijas pašvaldību komandām.

 

Pavasara kross notika 20. aprīlī Līvānos, un Jelgavu tajā pārstāvēja 12 sportisti. Augstvērtīgākie rezultāti: Daigai Dābolai 1. vieta D45+ vecuma grupā, Ilonai Freimanei 1. vieta D50+ vecuma grupā, Tomam Komasam 1. vieta K35+ vecuma grupā, Kreigam Rouzam 1. vieta K40+ vecuma grupā, Salvim Brasavam 1. vieta K50+ vecuma grupā, Ilonai Daģei 2. vieta D40+ grupā, Ilzei Sermolītei 3. vieta D50+ grupā, Santai Lorencei 3. vieta D60+ vecuma grupā un Raisai Marčinkus 3. vieta D65+ grupā.

Turpat Līvānos sestdien aizvadītas arī vecmeistaru sacensības nūjošanā, kurās piedalījās pieci nūjotāji no mūsu pilsētas. Zane Grava izcīnīja 1. vietu D45+ vecuma grupā, bet Katrīna Valdmane – 2. vietu D50+ vecuma grupā.

Savukārt Codē sestdien notika veterānu sacensības svaru stieņa spiešanā guļus, kurās startēja četri Jelgavas vecmeistari. Agnis Rozenbergs šajās sacensībās izcīnīja 1. vietu svara kategorijā līdz 93 kilogramiem K40+ vecuma grupā, sasniedzot personīgo rekordu –137,5 kilogrami, 1. vieta arī Aigaram Upelniekam svara kategorijā +120 kilogrami K50+ vecuma grupā ar rezultātu 150 kilogrami, Jānis Lasmanis izcīnīja 2. vietu svara kategorijā līdz 83 kilogramiem K60+ vecuma grupā (rezultāts 122,5 kilogrami), 2. vieta arī Jānim Lapelim svara kategorijā līdz 93 kilogramiem K60+ vecuma grupā (rezultāts 125 kilogrami).

Sporta servisa centrs aicina atsaukties visus jelgavniekus, kuri sporto un mūsu pilsētu labprāt pārstāvētu Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 61. pašvaldību sporta spēlēs kādā no sporta veidiem. Tie, kuri vēlas piedalīties, aicināti sazināties ar Sporta servisa centra pārstāvi Irinu Kolosovu pa e-pastu irina.kolosova@sports.jelgava.lv vai tālruni 63027504. Jāpiebilst, ka Sporta servisa centrs Jelgavas sportistiem apmaksā dalības maksu un iespēju robežās nodrošina arī transportu uz sacensībām.

Nākamās sacensības veterāniem, kurās plāno piedalīties arī Jelgavas sportisti, notiks 11. maijā volejbolā Cēsīs, 12. maijā orientēšanās apvidū Cēsīs, 26. maijā badmintonā un šahā Baložos un 1. jūnijā novusā Mārupē.