6.5 °C, 3 m/s, 94.8 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneJelgavas Vecpilsētas ielas kvartālā apmeklētājiem durvis vērusi kafejnīca “Brokastnīca”
Jelgavas Vecpilsētas ielas kvartālā apmeklētājiem durvis vērusi kafejnīca “Brokastnīca”
20/01/2023

Līdzās jaunizveidotajai Dzīvesziņas un arodu sētai, papildinot Vecpilsētas ielas kvartāla ansambli un pilsētas tūrisma piedāvājumu, 21. janvārī apmeklētājiem durvis vērusi kafejnīca “Brokastnīca” Jāņa Asara ielā 1. 

Dzīvesziņas un arodu sētā jau saimnieko tautastērpu darinātava un amatnieku darbnīca “Austras raksti”, ikdienā apmeklētājiem piedāvājot iespēju vērot dažāda veida audēju amata paraugdemonstrējumus. Savukārt “Brokastnīcā” turpmāk ikviens aicināts baudīt gardas maltītes un uzmundrinošus dzērienus.

 

“Brokastnīcas” ideja – vieta ar brīvu, atvērtu un siltu mājas atmosfēru, kurā rīta cēlienā ar kolēģiem var pārspriest dienas plānus vai satikties ar draugiem un ģimeni pie lielā centrālā kafejnīcas galda. Ēdināšanas pakalpojumi ir pieejami gan individuāliem apmeklētājiem, gan grupām, kā arī ir iespēja kafejnīcas telpās rīkot banketus, kafijas pauzes un privātus saviesīgus pasākumus. Vasaras sezonā viesi aicināti piedzīvot nesteidzīgu atpūtu, kā arī dažādas kultūras norises, dzīvās mūzikas vakarus un stāvizrādes kafejnīcas pagalmā uz terases.

 

Uzņēmuma pārstāves Ilze Dobrāja un Rota Greiškalne norāda, ka kafejnīcas koncepts Jelgavā ir kas jauns – brokastnīca ar savu maizes ceptuvi, kurā apmeklētājus darba dienās, izņemot pirmdienas, gaidīs no pulksten 7.30, bet brīvdienās no pulksten 9, piedāvājot veselīgas un bagātīgas brokastis un gardu kafiju. Ēdienkartē iekļauti dažāda veida olu ēdieni, putras, karstmaizes, pankūkas un vafeles, kā arī veģetāriešiem piemēroti ēdieni. Darba dienās ēdienkarti papildinās arī mainīgs dienas piedāvājums.

 

Informācija par kafejnīcas aktualitātēm un piedāvājumu pieejama sociālo tīklu Instagram un Facebook profilos @brokastnica.jelgava, savukārt informācija par Dzīvesziņas un arodu sētas sniegtajiem pakalpojumiem un meistarklasēm –  tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv.

 

Dzīvesziņas un arodu sēta Vecpilsētas ielas kvartālā pārbūvēta un restaurēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta Nr. 5.5.1.0/19/I/005 “Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Jelgavas pilsētā” ietvaros.

 

 

Foto un informācija

Iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”