14.9 °C, 2.7 m/s, 85.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas vieglatlētes izcīna medaļas Prezidenta balvā
Jelgavas vieglatlētes izcīna medaļas Prezidenta balvā
17/06/2019

Nedēļas nogalē Ogres novada stadionā aizvadītas tradīcijām bagātākās vieglatlētikas sacensības Baltijā – Prezidenta balva, kas reizē bija arī Baltijas komandu čempionāts. Latvijas komandas sastāvā šajās sacensībās piedalījās arī četras jelgavnieces – disku meta Dace Šteinerte, 400 metru barjerskrējienā un 4×100 metru stafetē piedalījās Māra Anna Zīverte, 400 metrus skrēja Anna Ševčenko, bet Anastasija Vidončikova piedalījās 3000 metru kavēkļu skrējienā.

Vislabāk no jelgavniecēm veicās D.Šteinertei, kura sieviešu konkurencē izcīnīja 3. vietu diska mešanā. Viņa disku raidīja 49,57 metrus tālu. Bronzas medaļu 4×100 metru stafetē izcīnīja arī jelgavniece M.A.Zīverte, kura pieaugušo izlases sastāvā piedalījās pirmo reizi. Komandas rezultāts stafetē bija 3:49,51 minūte.

 

 

A.Ševčenko Prezidenta balvas izcīņā veica 400 metru distanci, kurā izcīnīja 9. vietu, savukārt A.Vidončikova izcīnīja 5. vietu 3000 metru kavēkļu skrējienā.

Prezidenta balvas izcīņā, kas reizē bija arī Baltijas komandu čempionāts, piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas sportistu komandas. Spēcīgākās komandas titulu šogad izcīnīja Igaunija, bet Latvijas komanda palika 3. vietā.

 

 

Foto: athletics.lv/Romāns Kokšarovs

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē