24.7 °C, 6.8 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavas vingrotājas – Latvijas čempiones grupu vingrojumos
Jelgavas vingrotājas – Latvijas čempiones grupu vingrojumos
14/12/2022

Aizvadīts Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā pieaugušajiem un jauniešiem, sacenšoties gan individuāli, gan grupu vingrojumos. Jelgavas vingrotājas kļuva par Latvijas čempionēm grupu vingrojumos juniorēm.

Latvijas čempionātā startēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un kluba “Baltic Flower” apvienotā komanda. Jelgavas meitenes uzvarēja grupu vingrojumos un kļuva par Latvijas čempionēm juniorēm (2007.–2009. dzimšanas gads). Grupu vingrojumi norisinājās pēc Starptautiskās vingrošanas federācijas (FIG) junioru programmas – komandai bija jāizpilda vingrojums ar auklām un ar bumbām. Zelta komandas sastāvā vingroja Reičela Rozentāle, Darja Andrejeva, Anastasija Ivanova, Veronika Vazne un Damiana Karpoviča. Komandas treneres – Irina Smelova un Veronika Djumina.

 

Senioru jeb pieaugušo sporta klasē vingrotājas cīnījās daudzcīņā, sacenšoties četros sacensību veidos: vingrojumā ar apli, ar bumbu, ar vālītēm un ar lenti. Senioru klasē startēja ap 30 vingrotājām. No Jelgavas komandas labāko rezultātu uzrādīja Zlata Karpoviča, kurai 6. vieta daudzcīņā. Sacensībās startēja arī Anna Murikova, Veronika Strogonova un Veronika Vazne.

 

Arī junioru sporta klases vingrotājas startēja daudzcīņā, sacenšoties četros sacensību veidos: vingrojumā ar apli, ar bumbu, ar vālītēm un ar lenti. Junioru sporta klasē startēja ap 100 dalībniecēm. Labāko rezultātu no Jelgavas vingrotājām uzrādīja Reičela Rozentāle, kurai 16. vieta. Startēja arī startēja Anastasija Ivanova, Darja Andrejeva un Damiana Karpoviča.

 

 

Foto: klubs “Baltic Flower”