23.6 °C, 3 m/s, 76.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Jelgavas” volejbolistēm – sudrabs Latvijas čempionātā
“Jelgavas” volejbolistēm – sudrabs Latvijas čempionātā
03/04/2022

Šodien Jelgavas sporta hallē aizvadīts Latvijas sieviešu volejbola čempionāta fināls starp komandām “Jelgava” un “Rīgas Volejbola skola/LU”. Trīs setu spēlē pārākas bija viešņas, kas izcīnīja zelta medaļas, bet mājiniecēm – sudrabs.

Sezonas pēdējā spēle noslēdzās trīs setos “Rīgas Volejbola skolas/LU” labā – 25:13, 25:18 un 25:22. Līdz ar to Jelgavas volejbolistēm čempionāts noslēdzies ar sudraba medaļām. Par fināla spēles labāko spēlētāju komandā “Jelgava” atzīta kapteine Liene Šimkuse, kura sakrāja 12 punktus. Desmit punktus šodienas spēlē guva Kristīne Gabranova, deviņus – Līva Sola.

 

Jāatgādina, ka “Jelgava” pamatturnīru noslēdza 1. vietā un automātiski iekļuva pusfinālā. Tas nozīmē: kamēr citas komandas cīnījās ceturtdaļfinālā, mūsu meitenes varēja atpūsties un noskaņoties izšķirošajām spēlēm. Pusfināls un fināls tika izspēlēts divās dienās – vakar pusfinālā savas pretinieces pieveica “Jelgava” un “Rīgas Volejbola skola/LU”, kas šodien cīnījās par zeltu. Savukārt pusfināla zaudētājas “RSU/Minusas volejbola skola” un “LU” šodien savstarpējā cīņā noskaidroja bronzas medaļu ieguvējas. Uzvarot spēlē ar 3:1, medaļas kaklā kāra “RSU/Minusas volejbola skola” spēlētājas.

 

Komandas “Jelgava” sastāvā šosezon spēlēja: Simona Rozīte, Madara Nemme, Līva Bredika, Līga Petuhova, Inese Jursone, Karolīna Dzierkale, Liene Šimkuse, Jana Bērziņa, Dārta Mestere, Liene Roziņa, Līva Sola, Kristīne Gabranova, Jana Leite, Krista Paegle, Liene Kristiāna Penka, Sanda Ragozina, Kristīne Pačkajeva. Galvenais treneris – Aldis Bērziņš, trenera asistents – Jānis Leitis.

 

Foto: Jelgava.lv